Ronaldova partnerka Georgina Rodríguez

Ronaldova partnerka Georgina Rodríguez ťa podľa El Español šokuje. Hoci už niekoľko dní na YouTube môžeš vidieť srdcervúci trailer na druhú sériu dokumentu Soy Georgina (v preklade Som Georgina), v Španielsku už bola odvysielaná. Na našom Netflixe pokračovanie príbehu slávnej influencerky uvidíš v piatok 24. marca.

Takmer presne pred rokom sa z modelky, influencerky a najmä dlhoročnej partnerky svetoznámeho futbalistu Cristiana Ronalda stala hviezda Netflixu. Na začiatku februára minulého roka vyšiel dokumentárny seriál, ktorý mapuje jej zdanlivo dokonalý život a už o pár dní uvidíme jeho pokračovanie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TheThings (@thethingsofficial_)

Úsmev cez slzy

Za slávou a úsmevmi na verejnosti sa schováva obrovská bolesť. V apríli to bude rok, čo sa dvojici mali narodiť dvojičky. Postretlo ich však akési šťastie v nešťastí, pretože dievčatko menom Bella Esmeralda uzrela svetlo sveta, no jej braček, žiaľ, zomrel pri pôrode.

Jedna z najznámejších rodín sveta si v súkromí prechádzala najhoršími chvíľami. Georgina už v piatok na Netflixe odkryje bolestivú pravdu o svojom živote, o ktorej sme doteraz ani len netušili. Trikrát potratila a pred návštevami gynekológa prežívala hotové peklo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Georgina Rodríguez (@georginagio)

„Sleduje ma viac ako 40 miliónov ľudí, ale nikto nevie, ako sa cítim,“ znejú prvé slová influencerky v traileri. V prvej epizóde druhej série jej dokumentu podľa El Español Ronaldova partnerka šokuje aj slovami o tom, ako prežívala svoje posledné tehotenstvo.

„Pred každou návštevou gynekológa som mala nočné mory, pretože som sa bála, v akej polohe deti budú, aký bude pôrod, či nebude nutný cisársky rez. Bála som sa každého ultrazvuku. Bola som zakaždým napätá, pretože som predtým už trikrát potratila, zakaždým som z toho bola zničená. Každé vyšetrenie bolo pre mňa hrôza, vždy som vracala,“ prezradila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News