Už vznikli milióny presladených kníh, básní a filmov o láske. Pravdou je, že téma lásky je priam „zlatý dol.“ Tí, čo sú single o láske radi čítajú a tí čo sú vo vzťahu sa o ňu radi delia. Každý z nás v živote potrebuje lásku. Lásku priateľskú, lásku partnerskú, lásku ku kráse, životu, peniazom. Aj keď si to niektorí z nás nechcú priznať, potrebujeme ju. Aby dala nášmu životu nový rozmer, farby, cieľ.

Aj ja som milovníčka príbehov o láske a od tej svojej nečakám o nič menej. Možno sú to iba sny. Možno je to nereálne. Ja však chcem v živote prežiť svoju vlastnú lovestory. Filmovú a so všetkým čo k tomu patrí. Chcem chlapa, ktorý ma ustojí. Takého, ktorí vydrží moje prudké zmeny nálad. Nebude odsudzovať, že som občas bláznivá. Bude mať pochopenie preto, že sú pre mňa v živote dôležité kariéra a úspech. Zmieri sa s tým, že nie som dokonalá a veľmi rada jem. Často mi rupnú nervy a nedá sa so mnou vydržať. Ja chcem takého, ktorý to všetko so mnou vydrží a neutečie pri prvom probléme. S ktorým bude život plný lásky a porozumenia.

Možno mi budete chcieť oponovať, že takýto chlap neexistuje. Úspech, peniaze a sláva vás v posteli nezohrejú. Keď pozorujete všetky svoje šťastne zadané kamarátky, povzdychnete si, že po niečom takom tiež túžite. Tiež sa samé pousmievate nad tým, koľko cudzích partnerských kríz ste už vyriešili. Potom sa vo vašom živote zjaví nejaký chlap a vy od neho utečiete kade ľahšie. A prečo? Lebo nebol ten pravý. Ako to môžete vedieť? No podľa mňa, kým to s ním neskúsite, len veľmi ťažko. My ženy si často hovoríme, že to vieme, lebo to cítime. Niekedy ten pocit, však neznamená, že nie je ten pravý, ale, že máme strach. Vtedy je rad na chlapovi. Ak mu na žene záleží, nemal by sa jej tak ľahko vzdať. Pretože ak je naozaj ten pravý, zabojuje o ňu. Pravá láska si k sebe vždy nájde cestu a je jedno, či o mesiac alebo o rok.

Листай 😍😍Невеста шикарная 😍 🔝Подписывайтесь 🔝 ❤️Ставьте лайки❤️ 📝Оставляйте комментарии📝 📩Присылайте фото в Direct📩 Подпишись @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ @mir_svadeb___ #свадьба #радость #любовь #семья#love #невеста#жених#платье#белая#фата#радость#семья#любовь#нежность#милые#веселые#дети#семья#любовь#забота#нежность#вера#радость #любовь #свадьба#красивая#пара#любовь#нежность#украшение#торт#невеста#жених#улыбка#блеск#нежность#радость #любовь

A post shared by Svadby__ (@mir_svadeb___) on

To, že čakáme na niekoho výnimočného, neznamená, že sme feministky. Či si to chceme priznať alebo nie, muža v živote potrebujeme. Môžeme pri tom byť silné a nezávislé. Úlohou chlapa vo vzťahu nie je nás o tú silu pripraviť, práve naopak. Vďaka nemu bude ešte väčšia. Bude naša opora, naša skala. Možno nás to, že sa nám v živote darí aj bez chlapa, na chvíľu uspokojí. Keď si však večer v posteli prehrávame zážitky z celého dňa, spoločnosť nám robí iba ticho.

Je dôležité v živote pochopiť, že všetko ohľadom vzťahov a lásky, je otázkou rozhodnutia, nie osudu. Ak sa rozhodneme, že sme pripravené, láska si cestu do nášho života nájde. Hovoríme si, že sme spokojné so svojim životom. Je to pravda? Pred sebou samou sa nemusíš hrať na najsilnejšiu. Ty sama si vidíš do srdca a do duše. Nehovor si, že si škaredá a nedá sa s tebou vydržať. Ver mi, že aj k tebe príde ten, ktorý tie motýle v bruchu prebudí k životu. Bude tvojím princom na bielom koni, pre ktorého budeš dokonalá. Nie si tá, do ktorej sa žiaden nezamiluje a ani tá, ktorá nikdy nemala zlomené srdce. Lámeš si ho sama, každé ráno, keď budíš sa sama. Nechcime žiť bez lásky, ale s láskou, ktorá prenáša hory. Možno nepríde hneď a možno sa popáliš. Tá bolesť stojí za to. Radšej milovať a stratiť ako nemilovať vôbec.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.