Byť jednou z milióna a jedna z milióna, to je naozaj obrovský rozdiel. Každá žena chce byť výnimočná, pre svojho milovaného tá jediná. Ale svet nie je rozprávka či romantický film, v ktorom majú dvaja oči iba pre seba. Niekedy sa stane, že on má tie oči aj pre iné, a len pri pohľade to neostane.

Je to zvláštny svet vzťahov, v ktorom neplatia žiadne pravidlá. To, že ty niekoho ľúbiš celým srdcom, ešte neznamená, že aj on to svoje dá tebe. Aj keď to bolí, nemôžeš čakať donekonečna, že sa niečo zmení. Nemôžeš byť pre niekoho iba jednou z možností, kým on je pre teba ten jediný. Zaslúžiš si totiž viac.

Zaslúžiš si niekoho, pre koho nebudeš iba chvíľkovou zábavkou, ale ženou, ktorá je u neho na prvom mieste. Zaslúžiš si, aby ten, koho miluješ, ti tú lásku dával späť. A okrem nej aj rešpekt, pozornosť a podporu, ktorú potrebuješ.

Vieme, je to ťažké, keď je tvoje srdce presvedčené, že ON je ten pravý. No ak vieš, že ty pre neho neznamenáš rovnako, počúvaj svoj rozum. Ten chce ochrániť tvoje srdce skôr, ako ostane zlomené. Je náročné nechať ho ísť a zabudnúť, že sa v tvojom živote objavil, no iba zaberá miesto niekomu, kto by ťa za inú nevymenil ani na sekundu.

Čo nevieme, je fakt, prečo máme práve na týchto mužov vždy slabosť. Oni jednoducho vedia, ako nás poblázniť bez toho, že by sa museli viazať. Ženy im padajú k nohám a aj keď z každej strany počúvajú „on nie je pre teba dobrý„, nepripustia si to. Uvedomia si to vo chvíli, keď dostanú poriadnu ranu. Takú, kvôli ktorej prestanú veriť mužom a prestanú veriť aj v skutočnú lásku.

Preto je len na tebe, či sa rozhodneš pokračovať vo vzťahu, ktorý nie je iba o vás dvoch alebo svoje city uchováš pre niekoho, kto ti ich rovnako vráti. A iba tebe.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.