Instagram/highschoolmusical_fan_, Instagram/brosselsprouse, Instagram/jose430hernandez

Platonické lásky v detských či tínedžerských rokoch sú tie najlepšie. Hoci vieme, že naše city ostanú neopätované, aj napriek tomu sa bezhlavo a vášnivo zamilujeme. Možno to trvá iba chvíľku, no rozhodne to stojí za to. Aj ty patríš medzi baby, ktoré sa zaľúbili do celebrít, ktoré od teba boli vzdialené na míle ďaleko? Títo herci nám kedysi pomotali hlavu. Pamätáš si ešte na nich?

Herci, do ktorých sme sa platonicky zaľúbili

Predstavovala si si, že sa pri tebe znenazdajky objavia a prevrátia ti svet naruby. Veď si to predsa počula či videla vo filmoch a rozprávkach.

Dokonca existujú celebrity, pre ktorých sa sen stal skutočnosťou. Stačí sa pozrieť napríklad na Bronislavu Gregušovú, do ktorej sa zaľúbila hviezda z telenovely, dnes sú zasnúbení a narodilo sa im bábätko. Aj Hailey Bieber bola spočiatku iba Justinovou fanúšičkou a teraz sú manželia. Veď predsa, nikdy nevieš, čo sa stane.

Justin Bieber a Hailey
zdroj: Instagram/justinbieber

Bol to Zac Efron, Cody Linley, Dylan a Cole Sprouse či David Henrie. Čiže väčšinou herci z Disney Channel, ktorý sme napäto dokázali pozerať celé dni.

Zabudnúť ale netreba ani na telenovely či filmy, ktoré sa uchytili nielen na tomto populárnom programe. Pozri sa aj na ďalších krásavcov, ktorí nám ako mladým babám či tínedžerkám pomútili hlavy. Nájdeš ich v našej fotogalérii.

Tak čo povieš, súhlasíš s nami? Ktorý z týchto fešákov bol ten tvoj? S ktorým z nich si si predstavovala svoju budúcnosť? Ak ti žiadny z nich kedysi neukradol srdce, aspoň sme ťa určite zahrnuli poriadnou dávkou nostalgie. Možno si sa vďaka nám vrátila do detských či tínedžerských čias.

Aj na Slovensku ale máme fešákov, ktorí určite stoja za zmienku. Iba nedávno sme o našich najkrajších hercoch písali. Ak teda chceš ostať naladená na túto vlnu, prečítaj si tento článok. A ak sme na niekoho zabudli, neváhaj sa nám ozvať a možno na tvoj podnet napíšeme aj ďalší článok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife