najkrajší herci na Slovensku
Instagram/jan_kolenik, Instagram/jurajbaca, Instagram/panprofesor.markiza

Po celom svete sa hovorí, že Slovenky sú tie najkrajšie ženy. Rovnako to ale je aj s opačným pohlavím. Hoci americkí chlapi, ktorí sa objavujú v telke sú naozajstní grécki Bohovia, ani Slováci nie sú na zahodenie. A my ti teraz ukážeme rebríček tých najviac príťažlivých. Toto sú najkrajší herci na Slovensku.

Ján Koleník

Samozrejme, že tomuto rebríčku bude kraľovať Ján Koleník. Tento herec je už dlho najväčším se*symbolom na Slovensku. Každá dáma by chcela skončiť v jeho náručí, no zatiaľ sa to podarilo iba jeho tanečnej partnerke v Let´s Dance. Tam súťažil s Vandou Polákovou a spolu sa im podarilo aj vyhrať. 

Ján Koleník
zdroj: Instagram/jan_kolenik

Po jeho boku sme ešte žiadnu partnerku nevideli. Na všetky akcie ho sprevádzajú buď priatelia, alebo tam ide sám. Súkromie si stráži naozaj veľmi dobre.

Adam Bardy

Aj Adam Bardy sa objavil v Let´s Dance a bol tam obrovskou konkurenciou Janka Koleníka. A to nielen tancom, ale aj krásou a multitalentom, ktorý v sebe ukrýva. Je to totiž herec, model a donedávna ešte aj vojak. Ako si už možno postrehla, dal výpoveď u našej pani prezidentky.

Adam Bardy
zdroj: Instagram/adambardy

Dalo by sa povedať, že Adam sa preslávil vďaka úlohe v seriáli Pán Profesor. A hoci o ňom ešte budeš počuť na konci tohto článku, on si zaslúži osobitné políčko v tomto pomyslenom rebríčku. Čo myslíš?

Branislav Deák

Aj herec Branislav Deák bol svojho času vyhlásený za slovenský se*symbol. Do nášho povedomia sa dostal najmä vďaka hlavnej postave v seriáli Druhý dych. Pamätáš si ho ešte? Teraz si ho určite postrehla aj v obľúbenom seriáli Oteckovia.

Branislav Deák
zdroj: Instagram/continental_film_sk

Juraj Bača

Aj Juraj Bača očaril vo viacerých seriáloch a filmoch. Postrehla si ho určite v Búrlivom víne či napodobenine nemeckej kriminálky. Zahral si totiž v slovenskej verzii seriálu Rex. Naposledy takisto hviezdil v Pánovi Profesorovi.

A vďaka peknej tváričke a dokonalému vysekanému telu je z neho jeden z najkrajších chlapov na Slovensku.

Juraj Bača
zdroj: Instagram/jurajbaca

Oliver Oswald

Blondiak Oliver Oswald v známom seriáli Oteckovia doslova vyrástol pred očami, a to do krásy. Aj jeho herecká kolegyňa Karin Qayumová si prešla obrovskou premenou, ale o tom sme ti písali už dávnejšie.

Oliver sa však v seriáli preslávil a zviditeľnil až tak, že sa z neho dokonca stal moderátor v rádiu Európa 2.

Oliver Oswald
zdroj: Instagram/oswaldphotoss

Najkrajší herci na Slovensku v seriáli Pán Profesor

A určite budeš s nami súhlasiť, keď ti povieme, že v seriáli Pán Profesor sa objavili iba krásni herci. Konkurz na roly určite vyhrali iba tí najkrajší s najdokonalejšími telami. A peknými tváričkami sa môžeš kochať aj onedlho, pretože seriál bude mať pokračovanie.

Tomáš Maštalír patrí tiež medzi miláčikov Sloveniek a na tomto zozname má takisto miesto. A okrem neho sa možno v tomto smere presadia aj ďalší mladí chalani, ktorí ti určite pomotali hlavu a platonicky si sa do nich zaľúbila.

najkrajší herci na Slovensku
zdroj: Instagram/yngarvedsson

Medzi nich patrí napríklad Krištof Králik, Jakub Švec, Benjamin Arvay či Matúš Kolárovský. Okrem nich sa tam ale môžeš pozerať na ďalších svalnáčov. A možno ťa pomocou nich aj prinútime pozerať nasledujúcu sériu tohto úžasného seriálu. Hemží sa to tam totiž takýmito chlapmi, ktorí si určite zaslúžia titul najkrajší herci na Slovensku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife