instagram.com/haileybieber

Modelka, influencerka a manželka Justina Biebera. Reč je o úspešnej krásnej žene Hailey Baldwin Bieber, ktorá v rozhovore pre Vogue India uviedla, čo si myslí o svojej sláve. Nie je jej jedno, v akej situácií sa ľudia nachádzajú, a preto sa na svojich sociálnych sieťach venuje politike, rasizmu a nerovnosti.

„Nastal čas nahliadnuť dovnútra a opýtať sa: čo neviem, čo sa potrebujem opýtať, ako sa postaviť a čo urobiť pre to, aby som bola spojencom hnutia Black Lives Matter?“ modelka sa zamyslela nad touto problematikou.

V rozhovore pre Vogue India uviedla, že v budúcnosti bude svoje deti vychovávať inak. Jej potomkovia budú vedieť, ako sa správať k ostatným ľuďom a ktoré veci si majú nechať rozhodne pre seba.

Hailey Bieber sa vo svojich streamoch na IGTV zaoberá súčasnou americkou politikou a sociálnou nespravodlivosťou. Snaží sa vyburcovať verejnosť, aby sa občania zúčastnili volieb a nezabúda ani na ťažkú tému rasizmu, či nerovnosti. Čo však vraví na svoje slávne začiatky a ako sa dostala k modelingu?

„Nemyslím si, že som bola veľmi známa,“ priznala. „Samozrejme, viem že môj otec bol herec a v istom období bol známy, ale keď si porovnám, ako som vyrastala ja a Justin, ako mladší mal omnoho šialenejšiu skúsenosť so slávou ako ja,“ vysvetlila Hailey. „Ja som musela dospieť a spraviť si vodičský preukaz a byť naozaj normálna až do posledných troch rokov môjho života.“

Známa modelka vyrastala v Tuscone, v štáte Arizona. V tom období sa zaoberala hlavne pravidelnou školskou dochádzkou a profesionálnym baletom. Nanešťastie si zranila nohu a musela podstúpiť operáciu. To ju však priviedlo do módneho sveta. S Justinom Bieberom tvorí manželský pár od roku 2018.

Zdroj: Vogue India 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News