Máš dosť romantiky? Potrebuješ si pozrieť seriál, ktorý ťa vtiahne do deja tak, že až na chvíľu prestaneš dýchať? Po napínavých filmoch ti prinášame tipy aj na seriály, ktoré ťa udržia v dokonalom napätí a pohrajú sa s tvojimi nervami. Ale pozor, nikdy neostaneš pri pozretí iba jednej časti.

Money Heist

Ak si ešte nepočula o seriáli Money Heist, v španielskom origináli La casa de papel, zrejme nepatríš k veľkým seriálovým nadšencom. Pretože práve tento seriál zažil v poslednom čase obrovský boom. Zatiaľ 3-sériová produkcia od Netflixu zaujme snáď každého. A to vďaka dokonalému mixu napätia, akcie, nečakaných krokov, ale aj samotným postavám, ktoré si zamiluješ. Ich herecké výkony sú tak presvedčivé, že im uveríš všetko. A o čom je samotný dej? Skupina zločincov sa pokúsi pod vedením inteligentného a trocha divného Profesora okradnúť Španielsku kráľovskú mincovňu. Podarí sa im vďaka dokonalému plánu uskutočniť najväčšiu krádež v histórii?

Orphan Black

Orphan black je trocha starší seriál, ktorý si však zaslúži pozornosť. Príbeh je o mladej a osudom ťažko skúšanej Sarah, ktorá sa vracia do rodného mesta. Hneď na vlakovej stanici sa však stane niečo nečakané. Uvidí ženu, ktorá vyzerá úplne rovnako ako ona. Skôr, než stihne zistiť, či ide o náhodu alebo jej stratenú príbuznú, žena spácha samovraždu. Sarah jej ukradne veci, aby zistila o čo ide a prevezme jej identitu. Ocitne sa však v kruhu tajomstiev, vrážd, a zisťuje, že táto žena nebola jej jediným klonom.

Big little lies 

Táto miniséria ťa dostane nie len dejom, ale aj hviezdnym hereckým obsadením. Reese Witherspoon, Nicole Kidman, či Zoe Kravitz sa nedá nemilovať. Príbeh odhaľuje tajomstvá, ktoré majú tieto ženy medzi sebou a ostatnými ľuďmi z mesta, v ktorom žijú. Práve tam sa na základnej škole stane záhadná vražda, kvôli ktorej musia všetky vypovedať na policajnej stanici. Postupne sa tak odkrývajú súkromné záležitosti, ktoré nás postupne dovedú až k osudnej noci, kedy sa vražda stala.

You

Ďalší seriál z dielne Netflixu, čo je zárukou kvality. Seriál You je psychologická dráma, v ktorej napätie rozhodne nechýba. Prekvapením je hlavná postava menom Joe, ktorého stvárňuje herec Penn Badgley. Toho máme zafixovaného ako utiahnutého dobráka zo seriálu Gossip girl. Tentokrát však hrá psychopata, sociopata a doslova blázna, ktorý sa skrýva za nevinnou maskou obyčajného chlapca. Jeho temné ja sa odhaľuje po tom, čo sa zaľúbi a pre svoje dievča je schopný spraviť hocičo. A to doslova.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.