Photo by Cody Black on Unsplash.com

Keď chce byť žena tvoja, bude bojovať do úplného konca. Bude sa o teba snažiť a prejavovať ti svoju lásku. No ak jej ju ty nebudeš opätovať, stratíš ju.

Stratíš ju vždy, keď uprednostníš niečo iné pred ňou. Keď budeš vidieť jej snahu, no napriek tomu ju budeš ignorovať. Keď jej nebudeš venovať pozornosť, ale budeš utekať pre pozornosť k iným. Uvedom si, že tá žena si ťa vybrala a chcela byť tvoja láska. Chcela ti dať niečo, čo ešte nikomu nedala.

Chcela ti patriť a mať s tebou vlastný svet.

No ty ju stratíš vždy, keď sa k nej budeš správať zle. Keď ju budeš ponižovať a ničiť jej gestá lásky.

zdroj: Photo by Just Name from Pexels

Nie je zaslepená, no stále verí, že by vám to mohlo vyjsť. Stále dúfa, že ju miluješ rovnako, ako miluje ona teba. No ty ju budeš strácať, pretože ju nebudeš tak milovať. Pretože ju budeš klamať a klamstvá do vzťahu nepatria. Od toľkého snaženia bude vyčerpaná a ty jej nepomôžeš.

Stratíš ju, pretože o vzťah sa treba starať. Na vzťah treba dvoch ľudí, nie len jedného.

Stratíš ju, keď ju nebudeš považovať za svoju lásku. Keď sa budeš stretávať s inými, len aby si jej ublížil. Stratíš ju vtedy, keď jej budeš do očí hovoriť o tom, ako ju miluješ, no v hĺbke duše budeš cítiť, že to nie je pravda. Silná žena bude bojovať do konca, no nenechá to zájsť ďaleko. Jedného dňa sa zobudí s tým, že si uvedomí, že nie je šťastná. Že naozaj nie je šťastná pri tebe. Toho jedného dňa si uvedomíš, že je to vlastne naozaj ona, koho miluješ. No bude príliš neskoro na ospravedlnenia, pretože v ten deň ju stratíš úplne.

Stratíš ju, aj keď si si myslel, že ju nikdy nestratíš. No nikoho by si nemal považovať za samozrejmosť, pretože to je najľahšia cesta k tomu, ako niekoho stratiť. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating