Si ku všetkým milá a slušná, miluješ knihy či hudbu alebo si nespútaná dračica, ktorá žije pre zábavu a užíva si plnými dúškami život? Žiadna z odpovedí nie je zlá, pretože každá jedna povaha a charakter má svoje výhody.

Ak by sme boli všetky rovnaké, svet by nebol taký rozmanitý a bola by to teda riadna nuda. Ak ešte nevieš, do ktorej kategórie by ťa zaradili ostatní alebo sama nevieš k čomu sa viac približuješ, otestuj sa v našom kvíze. Možno budeš zlatým stredom, ktorý je vyvážený, ale neobyčajný.

Ako si predstavuješ sobotňajší večer?

unsplash.com/@karinalago

Ktorá z týchto osobností je ti najsympatickejšia?

Ktoré z týchto zvierat sa k tebe najviac hodí?

Ako sa najradšej obliekaš na párty?

Akú úlohu zohrávaš v partii?

V spoločnosti si skôr?

Ktorá z týchto možností najviac sedí k tvojej osobnosti?

Čo z týchto 3 vecí je pre teba najväčšia odmena po ťažkom týždni?

Ako sa rozhoduješ?

Si slušná a milá alebo nevyspytateľná dračica. Otestuj sa v kvíze zisti, čo v tebe drieme
Slušná a skromná
Si ukážkovou vernou priateľkou, najlepšou kamarátkou a tým najbystrejším dievčaťom v triede. Miluješ knihy, spánok a keď sa raz zamiluješ, tak miluješ celým svojím srdcom. Vždy sa snažíš vyhovieť svojmu partnerovi či okoliu a chceš byť tá najlepšia. Nie si rada stredobodom pozornosti, no predsa v mnohých smeroch vynikáš. Dávaj si ale pozor, aby to niekto zbytočne nezneužíval a zostaň sama sebou aj napriek vplyvu okolia. Takých ako ty, nie je veľa.
Zlatý stred
Ako sa hovorí, si zlatý stred, ktorému padajú muži k nohám. Si vtipná, inteligentná, ale aj priateľská či niekedy až pojašená. Nebojíš sa sklamania, no miluješ tak veľmi, že občas pre svoju lásku urobíš aj to, čo by si za normálnych okolností neskúsila. V partii si tá obľúbená, ktorú majú všetci radi. Rada si užívaš, no niekedy uprednostníš aj domácu pohodu. Buď na seba právom hrdá, byť zlatým stredom je výhra.
Žhavá dračica
Ohnivá dračica, ktorá srší príťažlivosťou, humorom a darom reči. Máš rada voľnosť, zábavu a nebezpečenstvo. Užívaš si život plnými dúškami, miluješ svoje kamarátky a nikdy sa nenudíš. Na veci sa pozeráš z vlastnej perspektívy. Máš mnoho nápadov ako zmeniť svet k lepšiemu a si poriadna puntičkárka. Chlapi ťa uháňajú, ale ty sa nedáš chytiť. Si sebavedomá, no občas možno trocha osamelá. Dávaj si pozor, aby si svoje správanie občas neprehnala.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.