Ľudia sa delia na dva typy. Prví, ktorí sú poslušní a nikdy si neotvoria ústa na verejnosti. Druhí, ktorí ti vždy povedia priamo to, čo si myslia, nedajú sa skrotiť a niekedy sú veľmi neslušní. Dnes ti predstavím práve ich – znamenia, ktoré nikdy neurobia čo chceš.

Kozorožec

Tento človek má veľmi silný charakter. Často si veci idealizuje, no nikdy nestráca triezve videnie. Stojí pevne nohami na zemi, no občas si myslí, že môže všetko, na čo sa cíti. Že sa kvôli nemu všetko prispôsobí a bude mať z toho iba výhody. Úlohy a projekty však odovzdáva na poslednú chvíľu, nikdy si ich nerobí s predstihom.

Potrebuje veľa priestoru, neznáša spútanie a obmedzovanie. Tvrdí, že pravidlá sú na to, aby sa porušovali. Podľa neho sú aj hranice zbytočné, preto ich rád prekračuje a často vychádza zo svojej komfortnej zóny. Nebojí sa riskovať a pred spoločnosťou uprednostňuje samotu.

View this post on Instagram

What do you love about this look? @remyshn

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

Škorpión

Človek, ktorý sa pýši titulom najkomplikovanejšieho znamenia, je veľmi prudký. Nikto ho nechápe, pretože má iný pohľad na svet. Nerád vedie krátke rozhovory, pretože sú podľa neho plytké. Ak ho o niečo prosíš, neurobí to.

Škorpión funguje tak, že sám od seba musí chcieť – neznáša nútenie. Taktiež neznáša domáce práce, ktoré musí robiť vtedy, keď sú doma všetci. Doposiaľ ho nikto neskrotil, pretože to bude môcť urobiť len žena, ktorá ho bude skutočne milovať.

Ryby

Človek, ktorý sa narodil ako znamenie Ryby, je zasnívaný. Myslí si, že zlepší svet, že vďaka jeho činom bude svet lepším miestom, že vďaka jeho pozitívnej energii môže zmeniť všetko okolo seba. Pretvaruje sa, pretože chce pôsobiť milým dojmom, no v skutočnosti neurobí nič, pri čom by musel vyvinúť určitú námahu.

Robí len to, čo uzná za vhodné a nedá si povedať. Nie je žiadne tajomstvo, že tento človek má viac tvárí, nie len jednu. Vie sa prispôsobiť situácii – je ako chameleón.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.