Nevesta a ženích
Pexels/Soulseeker

Spečatiť svoj život s nejakým mužom nie je len tak. Každú ženu to stojí určitý počet nervov a rokov, kým príde na to, kto je jej hodný. Jednu vec majú ženy, ktoré hľadajú svojho budúceho manžela, možno spoločnú. Vyžadujú od neho tieto vlastnosti. Myslíš si, že to je správne?

Láskavosť

Chlap, s ktorým prežije žena svoju budúcnosť a zvyšok svojho života, by mal byť v prvom rade láskavý. Ochraňovať ju, starať sa o ňu, byť dobrý ku nej a aj ku svojim rodičom, robiť dobré skutky a veľa komunikovať. Nemal by byť povrchný, sebecký, manipulatívny a majetnícky.

100 % pozornosť

Každá správna žena miluje pozornosť a to, keď je stredobodom vesmíru, tak neklam, že ty to nepotrebuješ. Budúci manžel by mal svojej vyvolenej venovať 100 % pozornosť skoro zakaždým. Pri rozhovore, pri spoločných aktivitách, pri prechádzke, alebo aj pri obede. Ak sa bude dívať do mobilu a sledovať popritom televíziu, partnerku tým len nahnevá.

Svadobná fotka novomanželov
zdroj: Pexels/Dominika Roseclay

Schopnosť urobiť ženu milovanou

Keď má žena povedať „áno“ svojmu partnerovi, mala by sa pri ňom cítiť milovaná. Chlap by sa mal snažiť o to, aby oheň lásky medzi nimi nikdy nevyhasol a stále horel rovnako silno, ako aj na začiatku. Ak to tak nebude, jedného dňa by mužovi zostali iba oči pre plač.

Robenie kompromisov

Určite si už čítala o tom, že základ šťastného vzťahu je vedieť robiť kompromisy. Túto vlastnosť by mala žena vyžadovať od svojho budúceho manžela, lebo bez kompromisov nemôžu budovať zdravé manželstvo. Keby muž kompromisy nevedel robiť, bol by sebecký a časom by sa tento zväzok mohol skončiť.

Schopnosť urobiť ženu šťastnou

Posledná vlastnosť nie je až taká dôležitá, no pre správne fungovanie manželstva je potrebná. Muž by mal vedieť urobiť ženu šťastnou, lebo ako sa hovorí, šťastná žena = šťastný vzťah. Akákoľvek nálada nežného pohlavia sa vie rýchlosťou blesku odraziť vo vzťahu, preto by na šťastí malo chlapovi záležať. Ženu môže potešiť aj týmito darčekmi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating