Valentín je tu už o pár dní a ty si si uvedomil, že nemáš pre svoju drahú nič pripravené? Či už si romantik alebo nie, určite si tvoja milovaná zaslúži pekný deň v tvojej réžii. Nemusíš si viac lámať hlavu nad programom či darčekom. Prezradíme ti, čo si získa srdce každej ženy!

Láska sa skrýva v maličkostiach

Obrovské kytice ruží sú síce pekné gesto, ale dôkaz lásky nemusí byť vôbec ani veľkých rozmerov, ani veľkých finančných nákladov. Láska je ukrytá v maličkostiach, ktorými jej môžeš ukázať, že ti na nej záleží. Ružu dostane veľa žien, ale čo tak popremýšľať nad niečím, čo má rada ona osobne?

Pozrime sa najprv na prejavy lásky, ktorými ju rozhodne prekvapíš. Čo tak prekvapenie hneď po zobudení? Ak trávite túto zamilovanú nedeľu spolu, priprav jej raňajky do postele! O tom sníva každá žena. Neboj sa, nemusíš byť zručný kuchár, zachrániť ťa môže, napríklad, sladké kúpené pečivo, jahody či čerstvá pomarančová šťava.

Ak si v kuchyni veríš, nechaj jej odkaz, že sa má nachystať na skvelú večeru, ktorú sám doma pripravíš. Chlapovi, ktorý vie variť žiadna neodolá.

A čo pozornosť počas dňa? Ak ju miluješ a poznáš, určite nebude ťažké vymyslieť program, ktorý ju poteší. Je čas konečne si pozrieť ten romantický film, ktorému si sa tak dlho vyhýbal. Ani taká masáž nôh pri ňom by nebola na škodu. Prehovárala ťa už niekoľkokrát na rôzne hry, do ktorých sa ti nechcelo? Myslíme, že 14. február je ten deň, kedy to pre ňu môžeš spraviť. A ak si na ničom z toho nepotrpí, zaves jej konečne tie obrazy, o ktoré ťa žiada tak dlho.

Niečo, čo sa dá zabaliť

Ak trváš na niečom materiálnom, potom budeš musieť poriadne porozmýšľať. Nie je nič horšie, ako dostať „všeobecný“ klišé darček, ktorý ju nijak nevystihuje. Snaha sa cení, ale ver, že veci nemusia stáť majetok na to, aby potešili. Skôr ide o tú trefu do čierneho.

Ak si nevieš rady s osobným darčekom, možno ti pomôže náš zoznam všeobecne obľúbených darčekov, ktoré žiadnu ženu neurazia:

  • kniha od obľúbenej autorky
  • kytica kvetov a sladká bonboniéra
  • parfém, po ktorom už dlhšie pokukuje
  • fotoalbum, ktorý sám vytvoríš z vašich spomienok
  • decentný šperk
  • vlastnoručne vyrobené poukážky, ktoré môže využiť na tvoje služby
  • voňavá sada do kúpeľa, nech si oddýchne
  • sviečka v obľúbenej vôni, ktorá sa jej bude aj designom hodiť na stôl
  • balíček jej obľúbených pochutín (výber čajov či sladkostí)
  • letenka na spoločný predĺžený víkend
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.