Už dlho som sa necítila taká stiesnená. Dlho som nemala pocit, že sa nemôžem nadýchnuť. No znovu to prišlo.

Po tom, ako si ty odohral svoju hru. Po tom, čo si mi zlomil srdce. Pamätáš si na to? Nechal si ma tam stáť, v kúte, samú a opustenú.

Nevedela som, ako sa mám zachovať. Cítila som sa zle. Mizerne, srdce mi išlo puknúť a mala som pocit, že už nikdy nebude úplné. 

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Ale prosím, milujme sa ešte raz. Odpusťme si to, že sme boli mladí, nezrelí a neskúsení. Že sme robili chyby, že sme nevedeli, ako správne milovať. Prepáč mi, úprimne, za všetky moje chyby, ale milovala som prvý raz. 

Milujme sa znovu. Spoznajme sa znovu. Premýšľajme do hĺbky, rozprávajme sa navzájom. Dotýkajme sa, objímajme sa. Robme všetko s láskou. 

Viem, hovorí sa, že silné ženy sa prestanú snažiť v tom momente, keď vidia, že sú nechcené. Že nechajú všetko za sebou a odídu. Asi nie som taká silná, aby som od teba odišla. A tak píšem. Píšem túto prosbu v nádeji, že si ju raz prečítaš.

Potrebujem ťa. Pre tie lepšie momenty, ale aj pre tie horšie, kedy sa ukáže pravý charakter, pre našu bolesť, pre našu lásku.

Píšem, keď chcem vyjadriť seba. Píšem, keď chcem, aby náš príbeh bol večný. No bolo by sebecké, keby som chcela, aby napísal niekto o mojej a tvojej láske?

Sľubujem ti, že sa budem o teba zaujímať. Budem sa snažiť, aby sme prežili všetky krásne chvíle spolu. Niektoré obdobia nebudú ľahké, ale budú stáť za to. Budeme bojovať za našu lásku. 

Vieš, dúfam, že si ma za ten čas naozaj poznal, že si vedel, že ťa milujem skutočne. Dúfam, že vieš veci, ktoré ostatní len prehliadajú. Dúfam, že si pamätáš na náš prvý bozk.

Prosím, nehasme našu lásku. 

Prosím, dajme jej šancu horieť tým najsilnejším plameňom. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.