Kim Kardashian a Pete Davidson

Iba prednedávnom sme sa dozvedeli, že Kim Kardashian (41) má nového partnera. Najprv nás šokovala, keď sa po 6 rokoch rozviedla s raperom Kanye Westom. Potom sme sa tešili s ňou, keď v novembri minulého roka prezradila, že randí s Peteom Davidsonom (28). Teraz je ale údajne všetkému koniec, a prezradil to portál E! News.

Kanye West mal bipolárnu poruchu, čo spôsobovalo, že sa správal nepredvídateľne. To sa Kim Kardashian nepáčilo, a preto sa rozišli. V nasledujúcich riadkoch sa dozvieš, čo bolo dôvodom rozchodu s Peteom.

Kim Kardashian a Pete Davidson
zdroj: Instagram/ddw

Prečo sa rozišli?

41-ročná hviezda reality šou Keeping Up with the Kardashians, influencerka a podnikateľka oficiálne posunula priateľstvo s komikom Peteom Davidsonom na vyššiu úroveň v novembri. Jej sestra Khloé vtedy tvrdila, že zaľúbení sú už od júna. Písali sme ti o tom aj my.

Pete v novembri povedal, že to so známou Kardashiankou nemyslia vážne, no s nikým iným sa stretávať nechce. Neskôr si nechal urobiť aj tetovania, ktoré mali práve s ňou súvis. Teraz je ale vraj všetkému koniec.

Kim Kardashian
zdroj: Instagram/kimkardashian

Dôvodom má byť vzdialenosť, rozličný rozvrh povinností a vraj aj vekový rozdiel. Pete vedie život celkom spontánne, no Kim je matkou štyroch detí, a tak sa nevedela naladiť na rovnakú vlnu.

„Majú v sebe veľa lásky a rešpektu, ale zistili, že veľká vzdialenosť a ich náročné plány naozaj sťažujú udržiavanie vzťahu,“ povedal neznámy zdroj.

Pete trávi čas v Austrálii, kde natáča film Wizards! Kim ale naďalej vychováva svoje 4 deti, ktoré má s bývalým manželom Kanye Westom. A ani tomu ešte nie je koniec. Nemenovaný zdroj pre E! News povedal, že súdny proces pokračuje.

Kim Kardashian je opäť slobodná

V novembri si svoju lásku začali vyjadrovať aj verejne. Ukázali sa spolu aj na Met Gala, Pete mal dobrý vzťah s deťmi Kim a dokonca sa objaví aj v jesennej sérii šou The Kardashians.

Pete Davidson
zdroj: Instagram/kimkardashian

Nedávno ale zdroj pre E! News prezradil šokujúcu správu o tom, že sa dvojica odlúčila a začala mať vzťah na diaľku. „Keď sú od seba, neustále komunikujú. Kim miluje, že ju vždy rozosmieva a skutočne jej spríjemňuje deň, keď sa rozprávajú,“ povedal napriek tomu.

Nuž, ktovie, ako to je naozaj. Nie vždy môžu mať neznáme zdroje pravdu. No vieš, ako sa hovorí: „Bez vetra sa ani lístok nepohne.“

Zdroj: E! News

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News