Na väčšine Slovenska budeme mať vianočné sviatky bez snehu, čím sa stráca aj celková atmosféra a až do poslednej chvíle mnohé z nás ani nemajú pocit, že sa Vianoce naozaj blížia. Dokážeš si predstaviť, že by si teraz ležala na pláži a užívala si teplo a more?

Slovenská influencerka Tatiana Žideková sa rozhodla, že tohtoročné Vianoce prežije so svojou rodinou mimo Slovenska. Možno za to môžu obmedzenia, prípadne túžba po oddychu od všetkého, ktoré ich zaviedli až do Karibiku, konkrétne do Dominikánskej republiky.

zdroj: instagram.com/tatianazidekova

Pôvodne chceli ísť na Maldivy, no tam by museli viackrát podstúpiť s dcérkou Vaneskou testovanie na Covid-19. Teraz im stačilo potvrdenie o tom, že majú výsledok negatívny. Ak si pamätáš, túto chorobu už počas októbra dokonca prekonali.

Najbližšie dva týždne ich čakajú v slnečnom a teplom prostredí s úžasnými výhľadmi na pláže a more. Ako Taťka sama prezradila v stories na Instagrame, nachádzajú sa vo veľkom rezorte, kde majú dostatok súkromia a vôbec nie sú na jednej kope s ostatnými dovolenkujúcimi.

zdroj: instagram.com/tatianazidekova

Môžu si tak užívať dokonalú dovolenku a určite by mnohí s nimi menili. Veď sa stačí pozrieť na tie západy slnka a pieskové pláže a hneď by sme sa najradšej teleportovali do Karibiku aj my. Určite to budú netradičné Vianoce, no pre koho budú tento rok také, ako po minulé roky? Asi pre nikoho z nás.

Tatiana si vytvorila so svojou rodinou svoju bublinu, ibaže s rozdielom, že nie na Slovensku. Prajeme krásnu dovolenku a šťastné a veselé Vianoce. 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.