Ak hľadáš motiváciu na cvičenie, úspešná influencerka Tatiana Žideková je na to priam stvorená. Pokojne si môžeš vytlačiť jej fotku a prilepiť na chladničku, lebo pri pohľade na jej postavu ti môže napadnúť len jedno slovo – dokonalosť.

Nehľadaj za tým ale žiadne zázračné diéty alebo nápoje na chudnutie. Za jej dokonalou postavou sa skrýva pravidelné cvičenie, ktorého sa nevzdala dokonca ani na dovolenke, ktorú si užila na prelome roka. Cvičenie je jednoducho jej životom, ktorý sa stal jej každodennou súčasťou.

Aj keď sa pozrieš na jej instagramový profil, pravidelne tam nájdeš dávku motiváciu na cvičenie. Aj keď boli fitká zatvorené, pravidelne sa venovala cvičeniu doma, pričom nehľadala neustále výhovorky na to, prečo by to mala odložiť.

Tatianina dokonalá a ukážková postava udrela do očí predovšetkým na posledných fotkách, ktoré zdieľala vo svojom príspevku alebo príbehoch. Matka takmer dvojročnej dcérky Vanesky sa odfotila len v spodnej bielizni. Komentáre fanúšikov hovoria samy za seba – opakovali sa slová ako top a super. A my musíme len a len súhlasiť.

Fitnesska Taťka Žideková je úžasným príkladom toho, že keď chceš dosiahnuť postavu svojich snov, musíš pre to aj niečo urobiť.

zdroj: Instagram/tatianazidekova

Fotky celej Tatianinej postavy len v spodnej bielizni si môžeš pozrieť >>> TU <<< a >>> TU <<<

Zdroj: Instagram/TatianaZidekova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.