instagram.com/tatianazidekova

Jedna z najznámejších slovenských influenceriek, Tatiana Žideková, sa nakazila koronavírusom. Po tom, čo si dala včera spraviť preventívne test, od dnes ostáva v domácej karanténe. O celom priebehu jej skúsenosti informovala na svojom instagramovom profile.

Fitnesska, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 190-tisíc fanúšikov, síce príznaky nemá, no v jej rodine sa jeden pozitívny prípad vyskytol. Aj keď podľa jej slov práve s týmto človekom v kontakte nebola, rozhodla sa preventívne otestovať. “Keď budem pozitívna, budem 2 týždne doma, keď budem negatívna, aspoň budem mať čo ukázať ľuďom,” vyjadrila sa do príbehu, v ktorom vysvetľovala, prečo sa rozhodla testovať.

View this post on Instagram

Vlasy koruna krásy @ap_atelierprive 😍 dakujem

A post shared by Tatiana Žideková (@tatianazidekova) on

V noci jej prišiel výsledok, že je pozitívna a tak ostáva s rodinkou v domácej izolácii. Okrem slabého soplenia a straty chuti žiadne príznaky nepociťuje. Zároveň stihla kontaktovať aj všetkých, s ktorými prišla do kontaktu.

Tak ostávame doma…. dufam ze celých 10 dni bude prebiehať minimalne tak ako teraz… v klude bez bolesti bez príznakov … budeme vam davat vediet ako sa mame… a jedno velke DAKUJEM za kazdu spravu kde nam prajete vela zdravicka ❤️“, napísala pod najnovší post.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Tatiana Žideková (@tatianazidekova) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News