instagram.com/lolpete.rs/maxbolf

Seriálová rodina Naši či Nový život sa rozrastá o ďalšieho člena. Mladá herečka, Laura Petersen, oznámila totiž svojim fanúšikom na Instagrame nádhernú novinu. Tí ju zasypali krásnymi blahoželaniami a gratuláciami.

Najnovšie čaká malý prírastok do rodiny aj talentovaná seriálová herečka, ktorá sa preslávila najmä účinkovaním v seriáli Naši a Nový život, ktorý len prednedávnom skončil. Na svojom Instagrame sledovateľom oznámila radostnú novinu. “Kúpili sme nové topánočky. V poslednej dobe ste si možno všimli, že nepridávam veľa príspevkov či story. Všetko, čo robíme, sa totiž spája s našim najkrajším tajomstvom a konečne nastal ten čas, kedy by sme sa o to radi s vami podelili. Tak teda prvé, čo sme kúpili, museli byť samozrejme Nike boty, nech sa hodia k tatinovi. Ďalej už budete môcť sledovať našu spoločnú cestu.”

Nádhernou fotkou ukázali nie len radosť s akou privítali túto novinku, ale aj tenisky, ktoré drobcovi kúpili. Či je modrá farba na botičkách náhoda alebo je to indícia očakávaného chlapčeka, nevieme, ale pripájame sa ku gratuláciám.

Laura sa tak aj so svojím partnerom Marekom stanú rodičmi. Okrem nápaditej fotky sa Laura podelila so svojimi sledujúcimi aj o nákup oblečenia, keďže ako sama dodala: “Objednala som si veci, keďže sa pomaly zväčšujem.”  Určite tak bude veľkou inšpiráciou nie len ako herečka, ale aj ako mladá mamina.

instagram.com/lolpete.rs
zdroj: instagram.com/lolpete.rs

instagram.com/lolpete.rs
zdroj: instagram.com/lolpete.rs

Zdroj: instagram.com/lolpete.rs

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News