Január

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Počkaj si na chlapa, ktorý ťa bude schopný neustále podporovať v tvojich ambíciách. Si človek, ktorý na sebe tvrdo pracuje, a preto pri sebe potrebuješ niekoho, kto ti bude fandiť a snažiť sa ťa podporiť na ceste za tvojimi úspechmi.

Február

Hľadaj muža, ktorý je trpezlivý a zaujatý všetkým čo sa okolo neho deje, špeciálne tebou. Si nepredvídateľné dievča – raz si dobrodružná a ohnivá, inokedy pokojná a rozjímaš nad životom. Počkaj si na chlapa, ktorý bude milovať každú tvoju stránku, od tej svetlej až po zraniteľnú, vrátane všetkého čo je medzi tým.

Marec

Počkaj si na chlapa, ktorý sa o teba postará s rovnakou láskou, ako sa ty staráš o neho. Si veľmi úprimná, citlivá a súcitná osoba a zaslúžiš si pri sebe človeka, ktorý bude tieto vlastnosti obdivovať, namiesto toho, aby ich zneužíval. Zaslúžiš si niekoho, kto ťa konečne dá na prvé miesto, rovnako ako aj ty uprednostňuješ druhých pred sebou.

stocksy.com

Apríl

Počkaj si na muža, ktorý sa zamiluje do tvojej iskry. Zatiaľ čo niektorí ľudia z tvojej minulosti sa mohli zľaknúť tvojej silnej osobnosti a otvorenosti – teraz je čas na to, aby si počkala na niekoho, kto bude dostatočne sebavedomý, aby zvládol tieto tvoje vlastnosti a ocenil tvoju jedinečnosť.

Máj

Hľadaj muža, ktorý sa dokáže prispôsobiť tvojmu tempu. Si sústredená, odhodlaná a motivovaná žena a potrebuješ človeka, ktorý nebude mať problém stíhať s tebou krok. Potrebuješ človeka, ktorý bude mať svoj vlastný život rovnako ako ty, ale zároveň budete spoločne pracovať na vašom vzťahu.

Jún

Potrebuješ človeka, ktorý je ochotný byť citovo otvorený a zraniteľný. V minulosti ťa tvoja citlivá povaha mohla priviesť k ľuďom, ktorí boli emocionálne rozbití a potrebovali tvoju pomoc. Aj keď je v poriadku byť s niekým, kto mal v minulosti zlomené srdce, nemusíš to byť vždy práve ty, kto sa o neho postará. Zaslúžiš si byť s niekým, kto je zraniteľný a citlivý rovnako ako ty voči nemu.

stocksy.com

Júl

Počkaj si na muža, ktorý od teba chce aby si bola sama sebou. Si veľmi spoločenská a priateľská, čo k tebe neustále priťahuje množstvo ľudí – a to potencionálnych partnerov aj priateľov. Potrebuješ (a zaslúžiš si) muža, ktorý si je dosť sebaistý na to, aby zniesol tvoj magnetizmus, ba dokonca ho na tebe miloval. Počkaj si na toho, pri ktorom sa nebudeš musieť „krotiť“, len preto aby sa on cítil viac bezpečne.

August

Potrebuješ človeka, ktorý ti povie to čo potrebuješ počuť, a nie to, čo chceš. Máš vodcovskú osobnosť – ľudia ťa počúvajú, obdivujú a vzhliadajú k tebe. A hoci si zaslúžiš človeka, ktorý ťa rešpektuje a miluje pre tvoju silu a osobnosť, zároveň musí byť dostatočné silný na to, aby sa presadil a vedel si povedať svoj názor. Vzťahy musia byť vyrovnané, a preto si hľadaj muža podobného, ako si ty.

September

Hľadaj muža, ktorý bude milovať tvoju vášeň pre nové vedomosti, skúsenosti a osobný rast. Túžiš sa učiť celý život, a potrebuješ pri sebe človeka, ktorý bude nadobúdať vedomosti s tebou. Aj keď si hlboko zvedavá a vášnivá, niekedy máš problém sa iným otvoriť, a preto musí byť aj láskavý a trpezlivý na to, aby ťa v tomto vedel podporiť.

istock.com

Október

Počkaj si na chlapa, ktorý nebude brať tvoju lásku, teplo a dobrosrdečnosť ako samozrejmosť. Máš v sebe toľko lásky na rozdávanie, a zaslúžiš si muža, ktorý bude úprimne milovať tvoje dobré srdce a nebude sa snažiť mať z toho výhody. Hľadaj muža rovnako láskavého ako ty, takého ktorý ti bude prinášať radosť namiesto bolesti.

November

Počkaj si na muža, ktorý ťa uvidí takú aká v skutočnosti si, a bude ťa chcieť neustále hlbšie spoznávať a porozumieť ti. Si extrémne pracovitá, sústredená a kreatívna žena, no niekedy sa zvykneš držať v úzadí. Zaslúžiš si muža, ktorý sa bude chcieť neustále o tebe učiť, a s ktorým budete spoločne budovať pevný a dôveryhodný vzťah.

December

Hľadaj muža, ktorý sa s tebou bude chcieť zabávať. Máš veľmi hravú osobnosť, si vtipná a miluješ humor –  preto si zaslúžiš niekoho, kto ti k tomu pridá, namiesto toho aby sa ťa snažil stĺmiť. Počkaj si na toho, kto sa bude s tebou smiať a radovať zo života, no zároveň sa budete vedieť porozprávať aj o vážnych veciach. No pri tom všetkom, sa ti bude snažiť vyčariť úsmev každý deň.

Zdroj: thoughtcatalog.com