instagram.com/dustin_m5

Niektoré znamenia sú podľa svojej charakteristiky kľudné, usporiadané, iné zasa bláznivé a dobrodružné. Avšak sú aj také, ktoré dokážu vzplanúť naozaj intenzívne, a dokonca sú nesmierne vášnivé. Nie len v posteľných hrách, ale aj v reálnom živote, kedy v iných znameniach vzbudzujú neuveriteľné pocity.

Vášeň totiž nie je len o posteli, o hádkach, ale aj o zvádzaní, o vyžarovaní a prenikaní do mysle druhého človeka. Práve tieto znamenia, dokážu vojsť do miestnosti, kde budú okamžite za hviezdu číslo jeden. Svoj esprit a charizmu neovládajú, jednoducho lákajú všetkých niečím tajomným, a predsa zvodným.

Toto sú 3 najvášnivejšie znamenia zverokruhu, ktorými by si chcela byť alebo mať ich po svojom boku.

Baran

Toto znamenie má v sebe neopísateľnú dominanciu, ktorú dokáže využívať vo svoj prospech. Spolu s jeho šarmom, životnou energiou a zápalom, pre všetko čo robí, je jedným z najvášnivejších znamení. Baran svoju energiu nedáva však len do vzťahov, ale aj do dobrodružstiev a vzhľadu. Je totiž jasné, že zbožňuje, keď sa páči a je stredobodom pozornosti. On totiž presne vie, čo chce.

Na druhú stranu vzťah s baranom je poriadne talianske manželstvo. Pri hádkach im z hlavy šľahajú plamene a svoj názor si dokonalo obhajujú a neprijímajú kritiku. Na druhej strane práve udobrovanie a zápal, ktorým disponujú vám zaručí najlepšie chvíle po hádke.

Škorpión

Škorpión = majster zvádzania. Taktiež aj toto znamenie zverokruhu patrí medzi veľkých milovníkov. Aj napriek tomu, že škorpión má častokrát okolo seba chladnú stenu, jeho srdce je zapálené pre lásku. Ak sa toto znamenie zamiluje, plamene šľahajú a lásku cítiť na desiatky kilometrov navôkol. Jeho emócie, jeho šarm a hlavne energia, ktorou vábi svoju poličku, sú extrémne pálivou záležitosťou, ktorej málokto odolá.

Vodnár

Aj keď sa na prvý pohľad nezdá, zdanie klame. Neznáša stereotyp vo vzťahu, a preto rád skúša nové veci. Miluje posteľové radovánky, a o to viac sa dokáže nadchnúť pre nové veci, ktoré môže s partnerom skúšať. Jeho vášeň je smerovaná najmä na partnerku, ale aj flirt a zvádzanie mu tiež nie sú cudzie. Vášeň dokazuje, ale len do tej miery, pokiaľ mu to partner dovolí. Najviac sa totižto zaujíma o spokojnosť svojej polovičky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy