Život je ako jazda na horskej dráhe – zmes nepredstaviteľných, vzrušujúcich vzostupov a strmých, ničivých pádov.

Aj keď sme na tomto svete každý z nejakého iného dôvodu, všetci sa snažíme nájsť toho pravého partnera rovnako. Takého, kto by s nami túto jazdu životom absolvoval a nevypadol hneď v prvej zákrute. Lenže je ťažké nájsť niekoho, kto by nás bezpodmienečne miloval. Každý z nás vyjadruje lásku iným spôsobom. Niekoľko vecí však vo vyznávaní lásky máme spoločných. Takýmto spôsobom vyznáva lásku muž, ktorý svoju ženu skutočne miluje.

Nebojí sa pred tebou odhaliť svoje zraniteľné miesta

V spoločnosti je zaužívaný stereotyp, že by muži mali byť nezraniteľní, silní a mužní. Z tohto dôvodu veľa z nich svoje pocity skrýva. Pred svojimi blízkymi a osobami, ktoré skutočne milujú však odkrývajú svoje pravé ja. Preto ak pred tebou odhalí svoje zraniteľné miesta, môžeš si byť istá, že si si získala jeho srdce.

zdroj: unsplash.com

Neustále ťa považuje za krásnu

Denno denne sa stretávame s ideálmi krásy, ktoré predstavujú tváre plné make-upu a drahého oblečenia. Človek, ktorý ťa miluje z celého srdca, ťa považuje za krásnu aj vtedy, ak si nenalíčená, strapatá a v pyžame. Je veľmi rád, ak ťa v takomto stave uvidí, pretože ťa miluje takú, aká si. Aj so všetkými tvojimi nedokonalosťami.

Obetuje sa

Záleží mu na tvojom šťastí a tak kvôli tebe obetuje naozaj veľa. Nemusí sa však jednať o obetu, ktorú vidíme v romantických filmoch. Aj každodenné maličkosti, ktoré pre teba tvoja láska robí, ťa dokážu nesmierne potešiť.

zdroj: unsplash.com

Je tvojím parťákom

Ak ťa muž skutočne miluje, považuje ťa za svoju najlepšiu priateľku. A nielen to. Keďže chce, aby si bola šťastná, tvoj úspech považuje za svoj. Zamilovaný muž s tebou nikdy nebude súperiť. Obaja vyhráte. Aj keď možno nie vždy rozumie tvojmu úsiliu, vie čo je pre teba dôležité a podporuje ťa. Muž, ktorý ťa skutočne miluje sa stane tvojím najviac oddaným fanúšikom.

Za tvoju lásku bojuje

Bez ohľadu na to, aká silná je vaša láska, vždy sa vám do cesty vo vzťahu postavia určité prekážky, ktoré ho ohrozia. Ak tvojmu partnerovi na tebe skutočne záleží, nebude sa báť im čeliť. Nezáleží na tom, čo sa medzi vami stane, vždy sa k tebe vráti. Pretože váš vzťah je niečo, čo mu stojí za ten boj.

zdroj: unsplash.com

Všíma si všetky maličkosti, na ktorých ti záleží

Možno to znie ako úplná hlúposť alebo to najmenej, čo môže pre teba milujúci partner spraviť, no ak chce, aby si bola šťastná, všíma si naozaj úplne všetko. Pozornosť venuje najmä maličkostiam, ktoré ti vyčaria na tvári úsmev a do tvojho života tak vnesie svetlo práve vtedy, keď to najmenej čakáš.

Zdroj: iheartintelligence.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.