instagram.com/yeswe_travel

Už to nie je čo kedysi… Kedysi nám ženám stačil muž, ktorý vedel chytiť motyku, murovať… Dnes ale nároky na mužov sa o čosi zvýšili a veru, neskočíme do náručia hocikomu. Hviezdy to však tak zariadili, že i tak primiešali niektorým znameniam zverokruhu čaro, ktorému len ťažko vieme odolať. Pohodlne sa usaď a priprav sa. Toto je zoznam najlepších baličov nás beznádejných romantičiek túžiacich po láske. Schválne, poznáš niekoho takého?

Býk

Muž Býk je skvelý milenec a dokonca aj skvelý manžel. Vie sa postarať o financie, domácnosť a dokonca má i záľubu vo varení. Býk je veľkým romantikom a vďaka svojej romantickej duši si vie získať nejedno ženské srdce. Takýto muž vyžaduje len jedno, plnú oddanosť. Ak si ulovíš Býka, ver, že je to starostlivý človek. Poskytne ti skutočne milujúcu náruč, útulný domov a splní ti vaše túžby. Budeš pre neho jeho múza a jeho obdivu? Tak aj toho sa dočkáš!

Strelec

Ako Býkovi, aj Strelcovi sa veľmi odolať nedá. Je to taký temperamentnejší typ, ktorý na počudovanie, získa si ťa svojou žiarlivosťou. Preto ty budeš mať pocit, že si pre neho jediná a budeš na piedestály číslo jeden. Keď sa už rozhodnete pre spoločný život, čaká ťa kľudný romantický život. Čo ale vyžaduje, chce byť stredobodom tvojho vesmíru a bol by najradšej, keby iní muži na tejto planéte ani neexistovali. Ale určite nebudeš ľutovať, že si vyberieš práve Strelca.

Lev

Je to muž, s ktorým prežiješ poriadne dobrodružstvo. Nie je to len o tom, že ťa pozve na kávu a dovidenia, tam je celé to vzrušenie. Lev priam baží po živote plného nádherných spomienok, rovnako tak chce, aby aj jeho potenciálna polovička prežila čo najkrajší život. Hneď pri prvom spoznaní zistíš, že jeho charizma sa nedá prehliadnuť. V podstate ani nemusí nič extra také urobiť a ty už nebudeš chcieť z jeho náručia odísť. Kúzlo možno spočíva v tom, že v jeho očiach je vidieť nezabudnuteľné zážitky, ktoré ťa čakajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy