súťažiaci z Farmy

Dvaja zaľúbení súťažiaci z Farmy 14 si v najbližšej časti pôjdu spolu užiť do lesa, kde nie sú kamery. Za takéto hrubé porušenie pravidiel im, samozrejme, hrozí trest. Ak dianie na statku sleduješ prostredníctvom Voyo, už možno vieš, o čo ide, pretože pondelková časť tam bola zverejnená už dnes. 

Viacero fanúšikov sa už pozastavilo nad tým, že toto je hádam najvýraznejšia Farma zo všetkých. Hlavne škandálmi. Dočkali sme sa v nej už viacerých porušení pravidiel a následných vyhadzovov. To dopĺňa kopec zranení a hádok. Napäté vzťahy však striedajú zamilované dvojice, ktorých je na tomto statku viac než dosť.

súťažiaci z Farmy
zdroj: Instagram/farma.markiza

Najprv sa k sebe mali Šimon a Giuliana, ktorú už stihol vymeniť za Alex. Akýsi vzťah majú medzi sebou aj Dagmar s Michalom a Tamás so Saškou.

Ďalší súťažiaci z Farmy porušili pravidlá

Kvôli tomu, že zo súťaže odišiel Minh, sa do hry vrátili až tri posledné vyhodené farmárky. Z toho boli šťastné hneď dva páry. Svoj vzťah totiž mohli opäť rozvíjať Alex so Šimonom a Tamás so Saškou, ktorá ale už zas stihla vypadnúť.

V pondelkovej časti, ktorú teraz môžeš sledovať na Voyo, sa toho ale opäť udeje celkom dosť. Farmári si užijú menšiu oslavu, ktorá sa zase vymkne spod kontroly. Súťažiaci si nebudú vedieť poradiť s opitou Giulianou a dôjde aj k hrubým porušeniam pravidiel.

Alex a Šimon
zdroj: Instagram/farma.markiza

Alex so Šimonom podľahnú pokušeniu a bez mikrofónov sa vyberú do lesa, mimo kamier. Hoci tvrdia, že sa medzi nimi nič nestalo a nešlo o ďalší s*x na Farme, možno tomu ani ty sama neveríš.

Vraj sa tam iba rozprávali a bozkávali„Povedala by som, keby sme mali s*x spolu, my sme absolútne nemali s*x spolu,“ obhajovala sa Alex. K čomu Šimon doplnil: „Nevravím, že sme nešli do toho lesa aj s tým zámerom, že už podľahneme, ale ja som aspoň vydržal a jednoducho vydržali sme. Aspoň teda ja.“ 

Alica s nimi ale nebude mať zľutovanie. Opustili totiž statok a majú za to dostať tvrdý trest. To ale odznelo iba v ukážkach k časti, ktorú v telke uvidíš v utorok. Ktovie teda, ako to napokon skončí a ako si to budú musieť odpykať.

Zdroj: Voyo.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News