Exfarmár Baron spadol z 3. poschodia

Známy exfarmár sa počas víkendu na svojom súkromnom Instagrame ozval z nemocnice. Portál Topky následne zistil, čo sa mu prihodilo a veru, že to nebola žiadna sranda. Fanúšikovia v komentároch organizácie Fight Night Challenge sa na tom ale, naopak, poriadne zabávajú a myslia si, že to spravil naschvál. 

Hoci sa Imrich „Baron“ Štefánik v štrnástej šou Farma nezdržal dlho, divákom sa rozhodne zapísal do pamätí. A to najmä preto, že musel statok opustiť po poriadne vyostrenom konflikte s víťazom Fifom.

Exfarmár spadol z balkóna na treťom poschodí

Aj rok po odvysielaní šou Farma 14 je však Imi na očiach verejnosti. Ukázal sa v boxerskom zápase organizácie Fight Night Challenge, kde medzi sebou súperia známe tváre nášho šoubiznisu. Aktuálne sa pripravoval na ďalší zápas, no nepekne sa zranil, čo fanúšikom prezradil na Instagrame. Redakcia portálu Topky ho teda oslovila, aby získala bližšie informácie.

„O desiatej ráno bol u mňa spoločník (pozn. redakcie: v podnikaní), na druhý deň sme mali ísť riešiť pizzériu, ktorú máme otvárať. Nechal som otvorený balkón a môj kocúr vybehol von a chodil po zábradlí. Chcel som ho ísť zobrať na balkón, ale pošmykol som sa,“ vyjadril sa exfarmár.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Všetko sa vraj zomlelo behom sekundy. Imi nestihol zareagovať a preletel cez zábradlie. Počas pádu sa ešte stihol zachytiť na prvom poschodí, no následne spadol na betón. Jeho sused, našťastie, hneď zareagoval a privolal záchranné zložky, ktoré Baronovi poskytli lekársku pomoc a previezli ho do nemocnice.

Napriek všetkému mal exfarmár naozaj šťastie, keďže pády z takejto výšky zvyčajne končia fatálne. „Mám prasknuté rebrá, silný otras mozgu, rozbitú hlavu, zlomený nos a noha je v katastrofálnom stave,“ opísal pre Topky.

Imi aktuálne leží na úrazovej chirurgii v bratislavskej nemocnici a vďaka sestričkám, ktoré sa tam o neho starajú a majú perfektný prístup k ľuďom, sa tam cíti ako na luxusnej dovolenke.

Ako sa na jeho nehode zabávajú ľudia a ako sa k tomu vyjadril Baron?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News