Farma 14

Reality šou Farma 14 už beží v plnom prúde. Dianie na statku môžeš sledovať buď na televízii Markíza alebo na predplatiteľskej platforme Voyo. Tam si väčšinu relácií môžeš pozrieť predčasne. Skôr sme Farmu videli aj my a môžeme ti povedať, že sa tam udiali šokujúce veci, ktoré sa počas dlhých rokov vysielania ešte naozaj nestali. 

Aj keď si reality šou Farma 14 zožala dávku kritiky kvôli umelej inteligencii Alici, musíš uznať, že to napokon nie je až také zlé. Aj Marek Fašiang sa svojej novej úlohy moderátora ujal perfektne.

Farma 14
zdroj: Instagram/farma.markiza

Farma 14 plná šokujúcich zvratov

Súťažiacich už tiež vcelku poznáme a dokonca sme na televíznych obrazovkách mohli už vidieť aj prvé hádky, intrigy, taktiky či dokonca lásky a zranenia. Giuliana totiž veľmi rada trávi čas so Šimonom. Priznala aj to, že by z neho veľmi rada zlízala čokoládu. To ale nebolo všetko. Chce, aby ju požiadal o ruku.

Aj nasledujúca časť bude zaujímavá. Dočkáš sa v nej obrovských hádok, urážok a osočovania. Stane sa aj vec, ktorá sa ešte nikdy v histórii farmy neudiala.

farmári
zdroj: Instagram/farma.markiza

Toto tu ešte nebolo

Zopárkrát sa už v predchádzajúcich sériách Farmy stalo, že súťažiaci boli vyhodení. Stačil iba malý prešľap a z hry o obrovský balík peňazí boli vylúčení.

Aj Farma 14 bude niečím výnimočná. A to nielen vďaka Evinu psovi, ktorý pohrýzol už niekoľkých farmárov a na niektorých bol zase agresívny. Dôvodom teraz bude niečo a niekto úplne iný.

duel
zdroj: Instagram/farma.markiza

Ak si pozerala poslednú časť, vieš, že z duelu vypadla hráčka pokru Simona a za farmárku týždňa zvolila mladučkú Alex. Ju ale nikto nebude rešpektovať. Za sluhov si zvolí Natáliu a Barona a väčšina súťažiacich začne protestovať či dokonca sabotovať jej úsilie. Farmárka týždňa to napokon nezvládne a rozplače sa.

Hádky a agresivita vyvrcholí až do odchodu jedného zo súťažiacich. A úplne bez slova odíde práve Baron, ktorý si hnev vybije na niekoľkých kamerách umiestnených na statku. Okrem toho bude dôvodom aj agresivita k Fifovi a ostatným farmárom.

Baron
zdroj: Instagram/farma.markiza

Farma 14 teda prišla o jedného z najsilnejších hráčov. Baron na statku totiž zanechal kopec potu a výbornej práce, ktorú pochválil aj sám hospodár Martin. Čo teda povieš na takýto vývoj situácie? Čakala si to alebo ťa to šokovalo či sklamalo?

Zdroj: Voyo

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News