Stanka Klčová z Farmy

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Exfarmárka Stanka Klčová z 13. série obľúbenej reality šou má celkom rušné obdobie. Šťastné chvíľky strieda smútok a slzy. O svoje starosti a radosti sa bežne delí s fanúšikmi na Instagrame

Stanku sme iba prednedávnom pristihli na nečakanom stretnutí s ďalším exfarmárom. Diskutovali sme vtedy o tom, či v sebe našli lásku rok po skončení Farmy. Krásna blondínka už na statku totiž pomotala hlavy niekoľkých farmárov.

Exfarmárka Stanka
zdroj: Instagram/iamsatanka

Exfarmárka Stanka prechádza zložitým obdobím

Úsmev na jej tvári poklesol iba pred niekoľkými hodinami, kedy jej zomrel milovaný dedko. Slzy vzápätí ale vystriedala chvíľka šťastia. Exfarmárka Stanka sa totiž teší z prírastku do rodiny.

Iba včera influencerka na Instagram pridala čierno-biele video so srdcervúcim popisom. „Ja sa s tebou nelúčim, ja viem, že si bojovník, že už si si prešiel všeličím. Prajem si len ten zázrak Bože, aby si bol znova zdravý a bol tu s nami ešte aspoň 20 rokov,“ napísala. Vtedy jej dedko zrejme ešte bojoval o život. 

O pár hodín ale Stanka na svoju sociálnu sieť pridala fotku s popisom, ktorá značí, že svoj boj o život prehral. „1952-2023. Už si anjel. Môj anjel…“ napísala pod fotku, na ktorej je s dedkom.

Aj v takomto ťažkom období sa ale vynorilo niečo, čo Stanke vyčarovalo úsmev. A to aspoň na chvíľku. Iba niekoľko hodín po oznámení smrti jej dedka exfarmárka do stories pridala fotku, na ktorej má v ruke detské oblečenie. „Jeden anjel je už v nebi, druhý v brušku. Budem teta, pridala k nej popis.

exfarmárka Stanka bude teta
zdroj: Instagram/iamsatanka

Úprimnú sústrasť a zároveň blahoželáme k prírastku do rodiny.

Zdroj: Instagram/iamsatanka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News