Rada cvičíš, chodíš behať, zaujíma ťa zdravá strava a rada by si svoje skúsenosti podala ďalej? Tak si na správnom mieste. Súťaž FIT LEADER hľadá práve teba!

Už dávno ťa prestali baviť výhovorky, že pôjdeš behať zajtra, či od zajtra prestaneš jesť nezdravé veci a začneš so zdravým životným štýlom? Začala si žiť zdravo, pravidelne cvičíš a snažíš sa k tomuto kroku motivovať aj svoje okolie? Teraz máš jedinečnú príležitosť zapojiť sa do súťaže, ktorá ti dopomôže k tomu, aby si naplno využila svoje zručnosti ako fitness trénerka.

Pýtaš sa, prečo by si sa mala zapojiť do tohto zaujímavého projektu? Ak máš tréningové zručnosti, rada ľudí motivuješ a vidíš zmysel v tom, čo robíš, tak spĺňaš základné kritéria na to, aby si sa stala Fit Leaderkou a pomohla tak nejednej žene, či mužovi, ktorý prokrastinujú namiesto toho, aby pre seba začali niečo robiť.

Okrem iného FIT LEADER nie je len súťažou, je to tiež projekt, ako spájať komunitu trénerov a pomáhať im, ale aj pomáhať si navzájom.

 

Napadla ti otázka, čo získaš, ak zvíťazíš v súťaži?

Prinášam ti malú ukážku toho, čo získali minuloroční vítazi:

Branislav Lobotka (víťaz minulého ročníka súťaže) spolupracuje s časopisom FORBES a niekoľkokrát sa objavil v tlačenom magazíne.

Monika Ludasová (takisto víťazka FIT LEADER 2017) dostala ponuku do TV MARKÍZA, aby sa stala trénerkou v pripravovanej relácii.

Tréner Matúš Špirko dokonca vydal vlastnú knihu, ktorú nájdeš v kníhkupectvách.

Viac než 40 trénerov a osobností z minulého ročníka súťaže má celostranovú prezentáciu v knihe NABITÁ KUCHÁRKA

Tento rok pribudla nová kategória, do ktorej sa môžeš zapojiť, a to Nováčik, pre trenerov, ktorí začali trénovat max. pred rokom.

Mnoho trénerov je zameraných na výsledky, pretože ak si stanovia cieľ, tak za ním idú. Každá to pozná a každá chceme s cvičením dosiahnuť super výsledok. Ak by si sa rozhodla pre trénovanie a zapojenie sa do súťaže, dokážeš seba aj svoju prácu posunúť na úplne iný level.

Takže ak ťa táto súťaž zaujala, rozhodne sa zaregistruj na TU

My ti budeme držať palce v tom, čo robíš, pretože ako sa hovorí, nie je dôležité čo urobíš zajtra ale to, čo urobíš dnes.

Nezabúdaj, že okrem toho, že sa môžeš stať finalistkou súťaže sa tiež môžeš zapojiť do hlasovania o nového alebo novú fit leaderku. Hlasovať môžeš v profile každého uchádzača súťaže a to v každej súťažnej kategórií. Spôsob hlasovania je tiež veľmi jednoduchý, pretože hlasuješ pomocou Facebooku.

Každý týždeň môžeš súťažiacim udeliť 5 hlasov. Súťaž končí 27.5, takže šup, šup hlasovať a možno vyhráš jednu z troch prvých cien.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.