Sima

Jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok Simona Hegerová si servítku pred ústa nedáva. Ako teraz samotná Sima v stories na Instagrame priznala, pre toto nemá voči ostatným celebritám či spevákom pochopenie. Tiež v relácii Bekimovo horúce kreslo prekvapila tým, na čo mína najviac peňazí. Čo by však pre peniaze nikdy nespravila?

Simona Hegerová je jednou z najobľúbenejších slovenských interpretiek, ktorej skladby milujeme hlavne my ženy. Sima si nedávno splnila svoj sen v podobe nového auta. Neskôr ukázala aj svoju vilu, v ktorej žije spolu so svojím priateľom.

Sime sa okrem hudby darí aj na Instagrame, kde ju sleduje už vyše 433-tisíc fanúšikov, čo je na slovenské pomery naozaj nádherné číslo. Prekvapuje to o to viac, že neprídavná žiadne spolupráce a ani reklamy. Ako sama teraz v stories priznala, pre toto voči ostatným konkurentom pochopenie nemá.

Sima si Instagramom nezarába

Speváčka totižto v jednom z nedávnych rozhovorov priznala, že najviac peňazí míňa práve ma parochne a vlasy, ktoré mení naozaj často. Práve kvôli tomuto sa jej jeden z fanúšikov vysmial.

„Jak že na vlasy, keď chodí ku kaderníčke zadarmo, celebritky neplatia u barberov a kaderníkov, lebo oni platia Instagrmom,“ vyjadril sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova)

Toto vyjadrenie zdieľala v stories následne aj Sima, ktorá sa teda naozaj pobavila. „Neviem prečo si chlapec myslí, že o mne veľa vie, keď je úplne mimo. Svojich ľudí za ich prácu platím … Že iní interpreti či influenceri bartrujú je ich vec, ale to so mnou nič spoločné nemá,“ napísala Sima.

Následne ešte dodala, že jej Instagram nie je jej peňaženka, ale je dverami do života s ľuďmi. Týmto teda opäť potvrdila to, že Instagram nemá kvôli peniazom a spoluprácam, ale len a len kvôli svojim fanúšikom.

Tak čo, si prekvapená alebo si toto o tejto slovenskej dive už vedela predtým?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News