Speváčka SIMA Hegerová

Speváčka Sima Hegerová sa v stories na svojom Instagrame pochválila so super novinkou. Nadviazala novú spoluprácu s čerpacou stanicou, na ktorej od dnes nájdeš jej „vážnu bábovku“. 

Speváčka Sima Hegerová sa zo dňa na deň stáva čoraz obľúbenejšou a úspešnejšou. Hoci jej začiatky poznačili finančné problémy, teraz sa každú chvíľu teší z úspechu. Takmer presne pred rokom sa objavila na billboarde na Times Quare v New Yorku. Stala sa totiž najpočúvanejšou interpretkou na Slovensku a bola tak súčasťou projektu EQUAL.

Speváčka SIMA sa teší z ďalšej novinky

O rok neskôr sa Sime podaril ďalší super úspech. Práve dnes sa totiž dostali do predaja jej nové produkty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova)

„Ahojte, práve sa nachádzame pred budovou OMV, s ktorými začínam spoluprácu a ideme ochutnať prvý produkt, ktorý máme spoločný. A to je ,Vážna bábovka‘. Je 15. jún, netuším, kedy to pôjde do predaja, ale držte si sliny,“ prihovorila sa fanúšikom speváčka Sima v stories na Instagrame.

„Po ochutnávke asi 10 báboviek od rôznych firiem, ktoré to robili podľa NÁŠHO receptu, sme vybrali tú, ktorá je TÁ VÁŽNA,“ dodala v ďalšom príbehu.

Ak si pamätáš, aj Separ minulý rok začal spolupracovať so sieťou čerpacích staníc OMV. Na trh vtedy priniesol vlastné obložené pečivo s názvom ,PEČIUKO BY SEPAR‘, za ktoré si mohla zaplatiť dve eurá a schytal kvôli tomu poriadnu dávku kritiky od hejterov. Neskôr ich spolupráca priniesla aj ďalšie produkty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

Vážna bábovka od Simy ale stojí 1,50 € a ak si ju dáš s kávou, vyjde ťa to na 2,50. Tak čo, vyskúšaš?

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News