Separ
Instagram/separ__dms

Separa poznáme nielen ako rapera, ale aj ako uznávaného podnikateľa a dobrosrdečného človeka. Keď sa však ktokoľvek doňho pustí, vie si svoju pravdu obhájiť a nehľadí na názory iných. To isté sa prihodilo aj včera, keď jeho nový produkt uzrel svetlo sveta. Bulvárny plátok extra.cz si v tomto prípade teda nekládol servítku pred ústa a Separ mu to aj pekne spočítal v príbehoch na svojom Instagrame

Raper so svojou mladou priateľkou Cynthiou v poslednej dobe šokujú čoraz viac. Nedávno si zaobstarali domáce zvieratko a krátko predtým si dal Separ priamo na tvár vytetovať nápis. Ak ho sleduješ na Instagrame, určite sa ti teda dostalo do uší aj to, že rozvíja svoje podnikateľské schopnosti.

Separ a jeho nový produkt

35-ročný Michael začal spolupracovať so sieťou benzínok OMV. Predáva tam vlastné obložené pečivo, no tá cena ti možno vyrazí dych. Pýta si za to až dve eurá. Určite však vieš, že Separ sa do svojich produktov snaží vložiť čo najviac kvality a inak tomu nie je ani teraz. Neboj sa teda za takéto raňajky siahnuť hlbšie do vrecka.

„PEČIUKO BY SEPAR od dnes na každej OMV pumpe! (Zlozenie je totalna klasika, ktoru nikde inde na pumpe nekupis. Biely rozok, salam, šunka, maslo, biela paprika),“ napísal pod video, kde svoj produkt promuje.

Separov produkt
zdroj: Instagram/separ__dms

Český bulvárny plátok Extra si teda v tomto prípade servítku pred ústa nedával a poriadne Separa pourážal. Ten mu to však vrátil dvojnásobne aj v spolupráci so svojimi vernými fanúšikmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News