Raper Separ a jeho priateľka Cynthia poskytli po prvýkrát spoločný rozhovor, v ktorom prezradili čo-to o ich spoločnom živote. Do svojej šou Level Lama si ich pozval moderátor Sajfa, ktorý s nimi otvoril novú sériu po takmer ročnej pauze.

Zamilovaná dvojica sa v pohodovom rozhovore rozrozprávala nie len o tom, čo sa jeden od druhého naučili, ale prezradili aj to, ako to celé medzi nimi začalo a kde nastal zlomový okamih ich vzťahu. Mladá tanečníčka a influencerka dokonca priznala, že by už túžila po deťoch.

Vždycky som chcela mať deti po 20-tke. Chcela som byť mladá mamina, aby som všetko stíhala pri nich, aby som im ešte rozumela,“ priznala sa sympatická blondínka.

Separa a Cynthiu spojilo natáčanie videoklipu, kde si zahrala jeho partnerku. Aj keď už predtým fotila pre jeho značku oblečenia, naživo sa stretli až v deň nakrúcania. Iskra vraj prebehla hneď v okamihu, ako k nemu nastúpila do auta. Podľa nej to bola láska na prvé počutie, keďže skôr ako jeho vzhľad ju zaujala jeho charizma a prejav.

Po tom sa začali stretávať a bod zlomu nastal na ich dovolenke v Zanzibare, kde spolu trávili 24 hodín denne. „Celú dobu ma prosila, nech s ňou začnem chodiť,“ robil si Separ žarty s úsmevom na tvári. Humor je totiž vec, ktorá ich spája. A čo sa mu na nej páči najviac? „Ona je strašne spontánny človek, má strašnú milotu v sebe a je taký láskyplný človek,“ vyznal sa raper.

Aj keď majú na svadbu odlišný názor, keďže raper má po čerstvo po rozvode, zdá sa, že im to vo vzťahu naozaj klape.

Celý rozhovor si môžeš pozrieť v Sajfovom videu

Videoklip, ktorý spojil Separa so Cynthiou

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.