Raper Separ

Raper Separ patrí hádam k najznámejším osobnostiam na Slovensku. A práve preto jeho koncerty navštevuje neuveriteľné množstvo ľudí, ktorí si nadšene užívajú každú sekundu pod pódiom. Teraz sa to ale poriadne zvrtlo a jeden z fanúšikov utrpel vážne zranenie hlavy, s čím sa „pochválil“ na Instagrame, čo Separ ihneď prezdieľal

Na sociálnej sieti známeho rapera to naozaj žije presne tak, ako aj na jeho koncertoch. V jeho stories sa ale neobjaví len tak hocikto. Zvyčajne je to frajerka Cynthia či dcérka Anička. Občas sa tam ale vyskytnú aj fanúšikovia, ktorí vedia byť naozaj originálni.  

Raper Separ
zdroj: Instagram/separ__dms

Raper si užíva život plnými dúškami

Separa na Instagrame sleduje viac ako 414-tisíc fanúšikov, ktorí nadšene sledujú každý jeden jeho krok. Raper iba o vlások unikol smrti a tak sa snaží užívať si život plnými dúškami. Nedávno začal s podnikaním, no nevyhol sa kritike, o čom si môžeš prečítať v našom staršom článku.

V poslednej dobe má ale poriadne rušné obdobie. Neustále ho vidíme na nejakých koncertoch a popri tom sa nezabúda starať o pohodlie svojich milovaných žien či fanúšikov.

Raper Separ so Cynthiou
zdroj: Instagram/separ__dms

Krv na Separovom koncerte

Práve včera známy raper na svojom instagramovom profile zverejnil príbeh, ktorý ti doslova vyrazí dych. Na fotke je totiž odfotená hlava jedného z fanúšikov. To by ale nebolo nič zvláštne, keby celá nebola krvavá. Dotyčný z toho ale mal ohromnú zábavu. Separ to, samozrejme, nebral na ľahkú váhu.

„Aj takto končia moshspity Separa. Chytím mikrofón a roz***em hlavu,“ napísal pod fotku fanúšik. Vetu doplnil o smejúcich sa smajlíkov.

Raper fotku prezdieľal na svojom profile a napísal k tomu iba tri slová. „Dávajte bacha moree,“ snažil sa dohovoriť a poslal tak odkaz všetkým fanúšikom na jeho koncertoch. Keď sa takéto niečo stane, Separ sa určite potom cíti veľmi previnilo.

krvavý fanúšik
zdroj: Instagram/separ__dms

Tak čo myslíš, išlo fanúšikovi iba o zviditeľnenie? Myslíš, že sa zachoval neprimerane k situácii a vôbec sa k fotke tie smejúce smajlíky nehodili alebo to iba naschvál vzal s nadhľadom?

Zdroj: Instagram/separ__dms

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News