Raper Separ toho stihol veľa už v mladom veku. Vybudoval si skvelú kariéru, no v osobnom živote ho v poslednom období čakalo veľa skúšok. Len minulý rok oznámil rozchod so speváčkou Tinou, s ktorou majú spoločnú dcérku a pár mesiacov na to fanúšikom prezradil, že bojoval aj s rakovinou.

Práve táto choroba mu úplne zmenila život. Ako sám priznal, niektoré veci začal vnímať úplne inak. Aktuálne to vyzerá, že si naozaj vychutnáva nie len svoju prácu, ale aj súkromie – čas trávi najmä s mladou priateľkou Cynthiou, s ktorou často cestujú po svete.

Doma venuje svoj čas nie len dcérke Aničke, ale aj Leovi, ktorého spolu s bývalou ženou vychovával. I keď sa nedávno musel verejne vyjadriť smerom k hejterom, ktorí mu vyčítajú, že práve svojim deťom sa nevenuje toľko, koľko by vraj mal.

Tentokrát opísal ďalšie svoje myšlienky. Tie sa týkajú práve jeho nastavenia mysle, ktoré prišlo po boji so zákernou chorobou.

Po rakle som si uvedomil, že na prvé miesto musíš dať seba, urobiť všetko pre svoje šťastie. Kompromisy robím už len veľmi ojedinele, a aj to len vtedy, ak mi na človeku, pre ktorého to robím, naozaj záleží, ale že VEĽMI. Inak to mám už úplne pi*i. Robím čo ma baví, odstrihol som ľudí, čo ma brzdili alebo mi akokoľvek vadili. Nerobím už službičky pre wannabe kamarátov a príživníkov,“ napísal otvorene pod najnovší post, ktorý si môžeš pozrieť TU.

Zároveň dodal, že v živote mu nebolo lepšie.

Súhlasíš s jeho slovami?

zdroj: instagram/separ__dms

Zdroj: Instagram/separ__dms

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.