Speváčka SIMA

Známa speváčka SIMA (26) má celkom rušné obdobie. Nielen, že je leto a ona má práce nad hlavu kvôli tomu, že má kopec koncertov. Iba včera sa na svojom Instagrame pochválila fantastickou správou. Vďaka svojej tvorbe prerazila v zahraničí, a to rovno vo svetovej metropole – v New Yorku. 

Ak speváčku sleduješ na jej sociálnych sieťach, vieš, že je to veselá kopa, ktorá si aj zo seba rada vystrelí. A ako pri každej známej osobnosti, ani jej sa nevyhnú nepekné komentáre od (ne)fanúšikov, na ktoré ale vie perfektne zareagovať. O tom sme ti písali aj pred niekoľkými hodinami, kedy šantila so známym raperom v bazéne a vysmiala sa tak hejterom.

Speváčka SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

Speváčka SIMA v New Yorku

A práve včera sa na Instagrame pochválila s ďalšou prevratnou vecou. Zahviezdila v jednom z najväčších miest sveta – križovatke sveta.

„Po 8-mich rokoch mojej kariéry ma moja hudba dostala na Times Quare v New Yorku. Ďakujem vám, pretože vďaka vám a tomu, že moju hudbu počúvate, by som sa nestala najpočúvanejšou ženskou interpretkou na Slovensku. A nebola by som dnes v takejto mega veľkosti na Times Quare… Patrí vám obrovské ĎAKUJEM,“ napísala pod jeden z príspevkov na svojom Instagrame, ktorý uvidíš po kliknutí SEM.

Sima
zdroj: Instagram/simonahegerova

A svoju úprimnú radosť speváčka SIMA vyjadrila aj v príbehu. Vysvetlila v ňom aj podstatu projektu EQUAL.

„Je to práve o tom, že je celosvetovo štatisticky dokázané, že sú oveľa viac hraní mužskí interpreti než ženskí. Z piatich interpretov iba jedna žena. A práve preto vznikol tento projekt a playlist od Spotify,“ vysvetlila natešená speváčka.

„Strašne sa teším, že vďaka vám a vďaka tomu, že som sa stala najpočúvanejšou slovenskou interpretkou, som sa mohla takto ocitnúť aj ja v New Yorku na Times Quare. A toto nie je iba môj moment, ale je to náš moment a na Times Quare nie som iba ja, ale sme tam MY všetci. Ja a vy spoločne,“ doplnila poďakovanie ešte aj vo videu.

Speváčku momentálne zaplavili gratulácie  a k tomuto veľkolepému úspechu aj my gratulujeme. To, čo dokázala, do popredia dostane nielen ju, ale celé Slovensko. A to vďaka fantastickej tvorbe, ktorou nás zahŕňa.

V susednom Česku za takéto zviditeľnenie môžu vďačiť speváčke s poľskými koreňmi – Ewe Farne. Nuž, slovanské štáty vo svete zažívajú prevratné okamihy.

Najpočúvanejšia slovenská interpretka – SIMA na Times Square

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News