SIMA sa zmeny nebojí
Instagram/simonahegerova

Zdá sa, že zmeny jej robia veľkú radosť! Mladá speváčka SIMA je známa tým, že má svoj vlastný štýl a rada experimentuje nie len s outfitmi. Často totiž mení aj svoje účesy. Na jej hlave si už mohla vidieť rôzne farby i strihy, a nie vždy ide len o parochne. Aktuálne sa opäť rozhodla vyskúšať niečo nové. Uhádneš, čo si vymyslela teraz?

26-ročná Simona Hegerová je v hudobnom biznise už niekoľko rokov. Za tie posledné sa jej podarilo vybudovať si slušnú kariéru, pričom ide zrejme o aktuálne našu najúspešnejšiu speváčku vôbec. S viac ako 400-tisíc followermi na Instagrame, si však užíva nielen chválu, ale aj kritiku.

Najčastejšie ide pritom o komentáre na jej (inak skvelú) postavu. A aj kvôli takýmto správam o tom, že je vraj príliš chudá či má malý zadok, sa jej podarilo vymyslieť aj jej posledný hit na feate s Tinou. Odkaz v pesničke s názvom „Riť“ asi niektorí stále nepochopili a naďalej do nej rýpu. Naposledy sa tak SIMA poriadne rozohnila a poslala hejterom jasný odkaz.

Vo všeobecnosti má ale nad podobnými „útokmi“ samozvaných kritikov nadhľad a ďalej inšpiruje ženy, aby boli samy sebou bez ohľadu na reči druhých. Talentovaná umelkyňa sa znova rozhodla pre refresh svojho vzhľadu. A ako inak, odniesli si to vlasy, ktoré dostali novú farbu.

SIMA už mala na sebe blond, ružovú, čiernu, modrú, dokonca aj dúhovú. Tipneš si, akú zvolila tentokrát? Pozrieť sa na ňu môžeš v našej fotogalérii nižšie.

SIMA miluje experimentovanie

SIMA má opäť novú farbu

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News