Sima

Speváčka Sima je na našom území poriadne známa. Ako je teraz z instagramových záberov jasné, obľúbená speváčka si žije v poriadnom luxuse. Pozri, aké hniezdočko lásky si kúpila s priateľom.

Simona Hegerová je slovenská speváčka, ktorú všetci poznajú pod menom Sima. Táto diva sa snaží nielen svojimi skladbami motivovať všetky ženy. Aj keď na Instagrame nezdieľa žiadne spolupráce a ani reklamy, podarilo sa jej vybudovať krásnu základňu, ktorú momentálne tvorí už vyše 427-tisíc followerov.

To, že sa jej v živote naozaj darí, potvrdila aj kúpa úplne nového zlatého auta. Vtedy za voľbu v podobe elektromobilu – Tesla vyvolala vo fanúšikoch zmiešané pocity. Neskôr, sme ťa informovali aj o ďalšej novinke v podobe vlastnej bábovky, ktorá sa začala predávať na čerpacích staniciach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova)

Speváčka Sima ukázala luxusnú vilu

Ak ju sleduješ na Instagrame aj ty, možno si postrehla, že má pred svojím domov spravený bazén a nechýba ani krásna záhrada. Z toho zdieľala počas leta aj vtipné video s výstižným popisom. „Keďže predošlý post v plavkách pobúril niektoré ženy v mojom directe a občas aj v komentároch sa našli ľudia, ktorí mi vyčítali, že je príliš poburujúci či nevhodný, taaak …“ Ak si toto video ešte nevidela, klikni SEM a ihneď sa ti zobrazí.

Jej priateľom je už dlhé roky producent Tomáš Gajlík. Práve ten sa rozhodol ukázať vilu, v ktorej bývajú spoločne so speváčkou. Ich luxusný dom sa nachádza v Piešťanoch.

Pozri, kde býva speváčka Sima spolu s priateľom

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Gajlik (@tomigajlo)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News