Reper Separ si pred pár dňami užíval rodinnú dovolenku s deťmi a speváčkou Tinou, s ktorou ich momentálne čaká rozvod po 7 rokoch vzťahu. Sympatická dvojica sa však rozišla v dobrom a na sociálnych sieťach dávali často najavo, že sú dobrými priateľmi. Keď spolu odleteli do Dubaja, mnohí fanúšici dúfali, že sa dajú opäť dokopy.

Dnes sa však zdá, že Separ má zrejme srdce už pre inú krásku. Ňou je o viac ako 10 rokov mladšia Cynthia Tóthová, ktorá fotila produktové fotky pre jeho značku oblečenia a svojou charizmou evidentne získala okrem práce aj niečo viac.

Prvýkrát sa o nich ako o páre začalo hovoriť už v októbri, keď Cynthia na svoj instagramový profil pridala ich spoločnú fotku z natáčania klipu, ku ktorej pridala obrázok srdca. Ani jeden z nich sa k vzťahu oficiálne nevyjadril, no teraz sa zdá, že svoje priateľstvo predsalen povýšili.

Separ sa rozhodol po Dubaji pokračovať v cestovaní, ktoré mu chýbalo a oddych si po náročnom roku, kedy bojoval aj s rakovinou rozhodne zaslúži. Na ceste na exotický Zanzibar sa k nemu pridala už aj vždy veselá Cynthia, ktorá zverejnila, že tam letia spolu. Nech už má po boku akúkoľvek ženu, fanúšici mu šťastie prajú!

zdroj: instagram/cynthia_tothova

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.