Sima

Slovenská speváčka Sima má obrovský dôvod na radosť. V najnovšom príspevku na Instagrame potešila všetkých svojich fanúšikov, aj keď nie každý má pre ňu pochopenie. Čo povieš na jej nový úlovok ty?

Speváčka Sima je okrem svojej skvelej hudby známa aj dosť extravagantným štýlom a takisto častými zmenami imidžu.

To, že je to jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok, potvrdzuje aj fakt, že ju na Instagrame sleduje už vyše 420-tisíc. A to aj napriek tomu, že na túto sociálnu sieť nepridáva žiadne reklamy ani sponzorov. Nedávno si prebrala aj sošku SOWA v kategórii hudba, ktorú ovládla už tretí rok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova)

Jej skladby o ženskosti či vzťahoch motivujú veľa žien a určite sa v nich nájde nejedna z nás. Jednou z nich je bezpochyby aj tá pod názvom „Kabrio“. Práve v nej Sima spieva o svojich úspechoch, ale aj aute.

„Počkaj až prídem raz na Ferrari jak Maaaadeeej,“ znie v skladbe.

Speváčka Sima ukázala novú lásku

Práve táto časť pesničky sa objavila aj pri jej najnovšom príspevku na Instagrame. Sima má v ňom oblečený strieborný outfit a stojí pred nádherným zlatým autom. Ako sama napísala, Ferrari to síce ešte nie je, ale toto auto je len jej druhé vlastné auto. „Nie som materialista, ale toto je proste LÁSKA,“ dodala.

Auto, ktoré pomenovala práve po svojom albume Femina, je však elektromobil a toto príliš nevonia niektorým fanúšikom. Pod príspevkom sa objavilo veľmi veľa pozitívnych komentárov, ale našlo sa tam aj zopár v štýle „Prečo elektrooo“.

Čo povieš na Siminu novú lásku ty?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News