instagram/simonahegerova

Známi ľudia sa musia vysporiadať nie len s veľkou slávou a obdivom, ale aj s ľuďmi, ktorí sa radia medzi ich hejterov – neprajníkov. Výnimkou nie je ani jedna z našich najznámejších a momentálne najúspešnejších speváčok, Simona Hegerová, alias Sima.

Tá je zvyknutá aj na to, že nie vždy počuje na svoju osobu chvály. Napriek tomu sa jej darí si negatívnu energiu k sebe nepripúšťať a neriešiť zbytočné veci. Včera urobila výnimku a k jednej záležitosti sa vyjadrila za účelom, aby to slúžilo ako poučenie.

Celá situácia vznikla na základe Tik Tok videí začínajúcej influencerky, ktorá na jednom takom „spieva“ Siminu pesničku s názvom OMG. Pod video napísala, že aj keď Simu nepočúva, táto pesnička je podľa nej dobrá.

Na tom by nebolo nič zvláštne, no o pár ďalších príspevkov neskôr, pridala ďalšie video s rovnakou pesničkou, ku ktorému dodala, že tá pieseň je strašne cringe.

Skladba OMG si môžeš vypočuť nižšie v článku

Toto sú videá mladej slečny z Tik Toku, ku ktorým sa speváčka Sima neskôr vyjadrila

Prosím vás, čo je toto za toxických ľudí? Asi by bolo správne spomenúť, že toxických influencerov, pretože čajočka má na Tik Toku 26-tisíc followerov. Kam speje táto doba, keď ľudia sledujú takýchto, no ako to povedať slušne … Pre mňa je toto odpad spoločnosti, pretože si myslím, že pokiaľ niekto si nazbiera 26-tisíc ľudí a potom tých ľudí podnecuje k nenávisti a robí si interakcie na hejte, tak to je pre mňa odpad spoločnosti. Dievča, ty musíš mať tak nudný život. A okrem toho, musíš mať pekne na pi*u charakter. Prajem ti len všetko dobré v živote, snáď z toho vyrastieš,“ okomentovala speváčka jej videá na svojich príbehoch na Instagrame.

zdroj: instagram/simonahegerova

Vymenili si medzi sebou ešte pár správ, no neskôr sa do toho zapojili aj speváčkini fanúšikovia. To však nemala Sima v pláne, nechcela šíriť hromadnú nenávisť, preto zverejnila svoje odpovede, ktorými chcela otvoriť oči ďalším podobným ľuďom.

Mojím cieľom nie je ľuďom ublížiť. Chcem len, aby si každý človek vďaka predošlým stories uvedomil, že keď spustí akciu, musí očakávať aj reakciu. Správaj sa k ľuďom tak, ako chceš, aby sa oni správali k tebe,“ vyjadrila sa.

zdroj: instagram/simonahegerova

zdroj: instagram/simonahegerova

Sima poukazuje na to, že by sa k sebe ľudia mali správať s úctou a rešpektom. Pretože všetko zlo sa každému môže raz vrátiť. Mladá speváčka nechce svojich fanúšikov iba baviť hudbou, ale im aj ukázať, ako vyzerá slušné správanie a pozitívne nastavenie.

Nezáleží pritom na to, či ide o úspešného a známeho človeka, alebo o „obyčajných“ ľudí. V podobnej situácii sa môže ocitnúť hocikto a je potrebné si pamätať, že zlo plodí iba ďalšie zlo. Vždy je potrebné myslieť na pocity človeka, ktorému môžu naše slová a činy ublížiť. A to nie len psychicky. Preto je potrebné vždy si dvakrát premyslieť slová, ktoré povieme, či napíšeme na internete.

S neprajníkmi a uštipačnými komentármi sa ale Sima nestretáva iba odkedy je známou. Už na škole bola, žiaľ, obeťou šikany, keď sa jej vysmievali. „Výsmech, nepochopenie a nedôvera je ten bod, z ktorého sa treba odraziť, a zároveň slúži ako hnací motor dokázať sám sebe, že dokážeš všetko, čo chceš,“ odkazuje.

V jej piesňach sa to však pozitívne odrazilo a väčšina žien po ich vypočutí nabralo na sebavedomí a sebauvedomení. Patríš aj ty k jej fanúšičkám?  

zdroj: instagram/simonahegerova

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News