Speváčka Sima Hégerová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Speváčka SIMA na svojom Instagrame prekvapila fanúšikov radikálnou zmenou imidžu. Je z nej iná žena! Teraz by si ju možno ani nespoznala. 

Vo svete šoubiznisu sa už pohybuje niekoľko rokov a žne obrovský úspech. Patrí medzi najznámejšie slovenské speváčky a zároveň je našou najpočúvanejšou interpretkou. Za svoju kariéru vďačí hlavne sebe a svojmu partnerovi, producentovi Gajlovi, s čím sa zdôverila v jednom z podcastov. Jej úspech sa podpísal aj na Times Square v New Yorku, kde sa v rámci Spotify  projektu EQUAL objavila aj jej hudba.

Speváčka SIMA vyzerá ako iná žena

26-ročná slovenská umelkyňa je známa tým, že veľmi rada mení účesy. Už niekoľkokrát sme ti aj my písali o jej zmene imidžu. Z prirodzenej blond prešla na červenú a potom na ružovú či marhuľovú. Nechala si pozapletať vrkôčiky a vyskúšala aj dredy.

Sima Hegerová
zdroj: Instagram/simahegerova

Krásna speváčka SIMA okrem toho zvykne nosiť aj parochne od výmyslu sveta. Iba pred niekoľkými dňami sa s partnerom vrátili z dovolenky v Thajsku, kde sa ešte fotila s dlhými vrkôčikmi v marhuľovej farbe. Tentokrát však znovu zaexperimentovala, zhodila vrkôčiky a zmenila farbu svojich vlastných vlasov.

Vo fialovej parochni sme ju už mali možnosť vidieť, no teraz sa tak nechala prefarbiť. Na pripravovanom turné ju teda už možno uvidíš takto. Musíš ale uznať, že jej to aj tak náramne svedčí.

speváčka Sima Hegerová
zdroj: Instagram/simahegerova

Ktorý účes sa SIME podľa teba hodil najviac? Pravdou je, že jej snáď svedčí úplne všetko!

speváčka SIMA
zdroj: Instagram/simahegerova

Zdroj: Instagram/simahegerova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News