Svadby na prvý pohľad
Instagram/tvmarkizaofficial

Na TV Markíza bola včera odvysielaná ďalšia časť šou Svadba na prvý pohľad. Na Voyo už teraz môžeš vidieť nasledujúcu epizódu. Zatiaľ čo Dušan s Karin a Monika s Michalom si harmonicky nažívajú, medzi Matejom a Mirkou je to vrcholne napäté. 

Harmonické vzťahy

Futbalista a telocvikár Martin okato balí fitnessku Janku. Zdá sa, že už jej jeho výška až tak nevadí. Aj ona totiž prejavuje určitú náklonnosť k svojmu novomanželovi. V nasledujúcej časti uvidíš aj to, ako strávili chvíle v karanténe. Hoci sa takmer unudili k smrti, zaručene sa zabavili. Janka však nebude veľmi spokojná z Martinovej rozkladacej postele a stiesneného jednoizbového bytu. Očividne od neho očakávala viac.

V ukážkach relácie Svadba na prvý pohľad si možno aj postrehla, že sa chystá prvé veľké rozhodnutie. Keďže sa Dušan a Karin brali ako prví, čakala by si, že to prebehne najprv u nich. Pred expertmi sa však objavia Matej a Mirka, ktorým to vo vzťahu už dlhšie nefunguje. Jozef a Janka by im mohli ísť príkladom, pretože práve oni sa dokážu pohádať a vzápätí sa uzmieriť.

Napätá atmosféra vyvrcholí

Medzi 33-ročným záchranárom a 34-ročnou pedagogičkou sa odohrá drsná hádka priamo pred kamerami. Obaja si v nej nič nedarujú a Mirka sa dokonca rozhodne odísť z vlastného bytu. Matej totiž za ňou príde do Trnavy a ona situáciu nezvládne, tak si to namieri za rodičmi s tým, že svojho manžela nechá u seba doma.

Matej to už nevydrží a rozhodne sa ísť za expertmi. Ani samotná Mirka to nečakala, a tak na nej uvidíš určitú dávku sklamania. Zrejme chcela o ich vzťah ešte zabojovať a preto ju to zaskočilo.

Nedočkavý záchranár chce vedieť na čom je, a preto na Mirku už dlhšie tlačí. Tá k nemu však necíti toľkú náklonnosť. Matej sa nenechá odbiť a dokonca jej vyzná lásku, čo však sklamaná Mirka nemôže opätovať. Jej partner to už nevydrží a rozplače sa. Čo myslíš, rozhodne sa ho opustiť alebo mu dá ďalšiu šancu?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News