instagram/tereza_benda

Takto to vyzerá, keď sa láska podarí! Tereza a Milan, ktorí sa dali dokopy vďaka markizáckemu experimentu Svadba na prvý pohľad, už majú za sebou aj skutočnú a naozaj romantickú svadbu. Po nej nasledovala vysnívaná svadobná cesta a teraz sympatická Terka prezradila ich ďalší veľký krok.

Mnohí ani neverili, že by reality šou, kde sa vezmú neznámi ľudia, mohla naozaj niekomu priniesť šťastný vzťah. Aj keď príbeh týchto dvoch ľudí bol komplikovaný, v konečnom dôsledku ide o peknú historku pre vnúčatá o tom, ako Milan zabojoval o ženu, do ktorej sa zaľúbil.

Našťastie, aj ona k nemu cíti to isté a podľa ich spoločného života, o ktorý sa s fanúšikmi delia na sociálnych sieťach je jasné, že sa našli.

Po roku od svadby pred televíznymi kamerami si povedali áno aj na vlastnej reálnej svadbe so všetkým, čo k tomu patrí. Ich šťastie nerozdelil ani fakt, že Milan pôsobí v Prahe. Terka sa tam za ním odsťahovala a momentálne sú obaja v Česku veľmi spokojní.

Bendovci teda na nič nečakajú a užívajú si svoju lásku. Už čoskoro zrejme aj v novom bývaní. „Chceme sa sťahovať a celkom ma v poslednej dobe bavia tieto panelákové rezidencie. Dom je dom, ale to až za čas,“ prezradila ich plány na nasledujúce obdobie čerstvá pani manželka.

zdroj: instagram/tereza_benda

Tereza a Milan na svadbe žiarili šťastím

Zdroj: Instagram/tereza_benda

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News