Svadba na prvý pohľad
Instagram/tvmarkizaofficial

Pomaly nám končí tretia séria šou Svadba na prvý pohľad a situácie medzi jednotlivými pármi sa stupňujú. Hustá atmosféra je nielen medzi Matejom a Mirkou, ale aj medzi Jankou a Jozefom. Zatiaľ čo Dušan s Karin a Monika s Michalom sa oddávajú láske, futbalista Martin a fitnesska Janka sa ešte len spoznávajú.

To, čo sa medzi jednotlivými pármi stane, odvysiela televízia Markíza, no na Voyo to môžeš vidieť už teraz. Ak si však pozerala poslednú epizódu, určite napäto čakáš na tú ďalšiu. V upútavkách si totiž určite zahliadla, že sa budú diať veľké veci. Čerství novomanželia Martin a Janka skončia v slzách. Taký istý scenár čaká aj Janku a Jozefa, ktorý sa svojej manželke prizná, že za sebou má nepeknú minulosť.

Ťažkosti na dovolenke

Športovec Martin a fitnesska Janka sa prvýkrát videli minulý týždeň a v utorok ich už uvidíš na svadobnej ceste. Zdá sa, že kráska z Popradu už nie je taká sklamaná z futbalistovej výšky. Ich luxusná dovolenka bude plná smiechu a zábavy. Tiež ťa zahreje pri srdci, keď zistíš, že gentlemani ešte nevymreli a Martin je toho pravým dôkazom.

Krásne medové týždne Janky a Martina však preruší šokujúce zistenie. Oboch ich totiž vystraší pozitívny test a skončia v slzách. Myslíš si, že je to koronavírus, alebo tehotenstvo?

Musela ísť na vzduch

Vzťah medzi Jozefom a Jankou je turbulentný, no vydrží veľa. Pohádajú sa a vzápätí sú za dobre. Zdá sa, že farmárove priznanie tentokrát 27-ročná sympatická čiernovláska len tak ľahko nerozdýcha.

V upútavke si si všimla, že Jozef sa Janke prizná, že bol vo väzení. Janku to šokuje a dokonca sa aj rozplače. „Idem sa asi prejsť,“ povie manželovi a odíde. Farmár ju spočiatku nechá tak, no po chvíli ju odíde hľadať, no nebude sa mu to dariť. Ako bude ich vzťah pokračovať?

Prvú manželskú hádku zažije aj Michal a Monika. U Mateja a Mirky je to už tradíciou, no zaskočí ťa, že Košičan od svojej partnerky bude chcieť, aby si plnila manželské povinnosti v posteli. Zarazí ju aj jeho správanie k mame. O týždeň ich už čaká rozhodnutie. Čo myslíš, ako to medzi nimi skončí?

Zdroj: Voyo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News