Tereza a Milan, ktorých si môžeš pamätať z relácie Svadba na prvý pohľad, sa uplynulú sobotu zosobášili aj naozaj. Experiment sa premenil na skutočnú lásku a dvojica sa rozhodla zostať spolu. Na svadbe sa zúčastnila aj Diana De Ottová, ktorá v šou tvorila pár s Michalom, no ten nedávno predstavil verejnosti svoju novú priateľku.

Diana sa na svojom Instagrame pochválila zábermi s mladým sympatickým fešákom, ktorý jej na svadbe robil spoločnosť. Vyzeralo to tak, že k sebe majú blízko, pretože na fotkách pózovali ako čerství zaľúbenci.

zdroj: Instagram/dianadeottova

zdroj: Instagram/dianadeottova

Diana vo svojich príbehoch zverejnila aj svoju výpoveď, v ktorej prezradila, či ide o jej nového nápadníka. „Je to môj veľmi dobrý kamarát a zároveň aj fitness tréner, ktorý mi, dá sa povedať, tak športovo pomáha, čiže tak ma mentoruje v tom. A som veľmi rada, že tu so mnou mohol byť,” prezradila sympatická brunetka.

zdroj: Instagram/dianadeottova

Čo myslíš, vyzerajú naozaj ako priatelia alebo tam medzi nimi cítiš chémiu, z ktorej by mohlo vzniknúť niečo viac? Uvidíme časom, či Diana nájde šťastie v láske aj v reálnom živote a či pôjde v šľapajach Terezy, ktorá už svoju lásku našla. Pozri sa, ako jej to na svadbe pristalo, bola z nej naozaj krásna nevesta.

Zdroj: Instagramm/dianadeottova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.