Slovenská herečka

Rozhodla sa pre radikálnu zmenu! Slovenská herečka sa na svojom Instagrame pochválila novým účesom. Po rokoch, kedy nosila Ráchel Šoltésová dlhé vlasy, si teraz jej fanúšikovia musia zvyknúť na jej nový look, pretože sa im rozhodla dať zbohom. No vyzerá to tak, že spravila dobre! 

Má len 24 rokov, no kariéru krásne rozbehnutú! Mladá kráska, ktorá sa okrem divadla naplno venuje už aj televíznym nakrúcaniam, očarila divákov. Do povedomia širšieho publika sa dostala vďaka markizáckemu seriálu Pán profesor. Televízia ju ako mladú krv obsadila aj medzi hlavné postavy v obľúbenej Druhej šanci.

Druhá šanca
zdroj: Instagram/rachelsonnn

Slovenská herečka žne úspech

Aj vďaka tejto skúsenosti rastie jej popularita i počet followerov na Instagrame. Práve na tejto sociálnej sieti sa seriálová doktorka Soňa pochválila novým účesom. Dlhé vlasy boli jej poznávacím znamením a nejedna žena jej ich mohla závidieť. Ráchel sa však rozhodla pre výraznú zmenu imidžu.

Ktovie, či za to môžu aj zmeny v jej súkromí. Hovorí sa totiž, že keď si žena zmení účes, bude v tom nový chlap alebo rozchod. Ráchel tvorí pár s Lukášom Dózom, ktorý je taktiež herec a v minulosti randil aj s Dominikou Kavaschovou. Svoje súkromie si však obaja strážia.

Slovenská herečka Ráchel
zdroj: Instagram/rachelsonnn

Ráchel si vlasy výrazne skrátila

Čo povieš, pristanú jej viac dlhé alebo krátke vlasy? Zdá sa, že zatúžila po radikálnej zmene.

Zdroj: Instagram/rachelsonnn

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News