Instagram/rachelsonnn, Instagram/donda_kawa

Mladá herečka Ráchel Šoltésová je nepochybne talentom, o ktorom ešte budeme počuť. Už teraz hrá v Slovenskom národnom divadle a okrem toho zahviezdila v televíznych seriáloch Pán Profesor a Druhá šanca. Prijala pozvanie k Sajfovi do Level Lama, kde prezradila aj to, s kým chodí.

24-ročná Ráchel priznala, že v detstve bojovala so všami, kvôli čomu jej mamina oholila hlavu. Aj preto je teraz na svoju dlhú hrivu hrdá a mnohí ľudia jej vlasy pravidelne chvália. So Sajfom sa rozprávali aj o tom, aké je to pri natáčaní a či sa dokáže rozplakať na povel.

Ráchel Šoltésová v Level Lama

V rozhovore spomenula aj svojho priateľa, s ktorým tvorí vzťah už približne 4 roky. Je ním herec Lukáš Dóza, ktorého môžeš momentálne vidieť aj v seriáli Hranica. Zahral si ale v mnohých slovenských seriáloch ako Hniezdo, Nový život, Svet podľa Evelyn, Keby bolo keby alebo Mesto tieňov.

Lukáš je známy aj tým, že krásnych 7 rokov tvoril pár s obľúbenou herečkou Dominikou Kavaschovou, ktorá je teraz zasnúbená s Danielom Fischerom, s ktorým vychováva dcérku Maiu.

Vedela si o tom, že Ráchel chodí práve s Lukášom?

Dominika Kavaschová s Lukášom Dózom

Zdroj: YouTube/Sajfa

Viac z kategórieHot News