unsplash.com

Čo sa týka lásky, som komplikovaný človek. Nie som dokonalá, mám svoje chyby, starosti a nosím ich všade so sebou. A pre všetky tieto veci venujem nasledujúce slová osobe, s ktorou budem v budúcnosti. Chcem sa totiž vopred ospravedlniť. 

Prepáč mi, že som náladová. A neprejde týždeň bez toho, aby som to dokázala. Bláznim z každej maličkosti a niekedy aj bezdôvodne. Je mi ľúto, že som tak emotívna a ty to budeš musieť so mnou prežiť. Ale sľubujem, že budem trpezlivá, až budeš mať svoje nálady ty. Je mi ľúto, že sa obávam o rôzne veci – o veci, ktoré iných ľudí ani nezaujímajú, a o veci, ktoré patria do ďalekej budúcnosti. Budem sa starať nie len o svoju, ale aj o tvoju kariéru a rozoberať všetky prekážky, ktoré by mohli nastať.

Budem ťa žiadať o to, aby si ma upokojoval, aby si mi hovoril, ako ma miluješ, aby si ma držal vo svojom náručí. Vždy, keď sa bude zdať, že som spravila krok späť, ver mi, že to nebude znamenať, že už nemilujem. Iba ťa budem chcieť ochrániť pred mojím neporiadkom v živote. Budem v procese vlastného rastu a verím, že ty mi budeš rozumieť.

Napriek všetkým mojim nedostatkom ti sľubujem, že ťa budem milovať celým srdcom. Budem ťa milovať či budem šťastná alebo smutná. Vo všetkých búrkach nášho života tu budem pre teba. Chcem sa ti vopred poďakovať, že ma chápeš a máš so mnou trpezlivosť. Že si mojou bútľavou vŕbou. A ja tu budem vždy pre teba, podám ti ruku, keď ju budeš potrebovať, ochraňovať ťa a stále ti pripomínať, že si milovaný.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating