unsplash.com

Naozaj po svete chodí naša polovička, naša spriaznená duša? Oplatí sa po nej pátrať alebo je to len výmysel zaľúbených? 

Čakala som niekoľko dní. Vážne som čakala niekoľko dní a nocí.Vtedy, keď som si začala u nejakého muža myslieť, že je ten pravý, to prišlo, sklamal ma.Vždy som si povedala, že radšej budem sama. Bolo to aj tak. Prešiel istý čas a ja som si zvykla na to, byť šťastná sama so sebou.

zdroj: unsplash.com

Bola som rada sama,  naučila som sa žiť bez čakania. Čakania, že príde niekto, kto mi znova prinesie lásku do môjho srdca. V období, keď som to ani nečakala, v tom období, keď som ani nemyslela na lásku.Vtedy, keď som bola sama šťastná sa to stalo.

Zrazu prišiel. Prišiel a ostal. Človek, ktorý ma učil opäť cítiť lásku. Naučil ma to, ako silná a láska môže byť. Nikdy som si nemyslela, že budem až tak veľmi šťastná. Teraz si uvedomujem, prečo ma ľudia pred tým sklamali, prečo mi to nikdy pred tým s nikým nevyšlo.

Bolo to preto, lebo mi mal do cesty prísť práve ON. Môj vyvolený. Moja spriaznená duša. Zrazu som sa začala strácať v jeho očiach. Nachádzala som lásku tam, kde pred tým nebola. Našla som domov v jeho objatiach. Zamilujem sa do neho vždy a každý deň. Každú sekundu.

zdroj: pexels.com

On je človek, na ktorého som tak veľmi čakala. A keby som mohla tak čakám aj dlhšie, pretože sa to naozaj oplatilo. Zahojil všetky moje rany, zabudla som na škaredú minulosť. Je to človek, ktorý mi dáva neskutočne veľa lásky. Ďakujem, že prišiel do môjho života a ďakujem za to, že mi robí každý jeden deň nádherným.

Viem, že vždy keď ťa potrebujem, si tu. Aj napriek tomu, že všetci odišli, si pri mne a pomáhaš mi. Každej žene prajem, aby raz našla svoju spriaznenú dušu, tak ako som ju našla ja. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating