Baran

Zostaň single, dokým nestretneš niekoho, kto chce s tebou objavovať tajomstvá života. Veľa premýšľaš a potrebuješ pri sebe niekoho, kto ťa bude rešpektovať a chápať tvoje myšlienky. Nájdi si niekoho, kto bude ve­dieť o tvo­jich sla­bos­tiach, no ne­bude ich zne­uží­vať.

Býk 

Čakáš na niekoho, kto bude tvojim požehnaním. Hľadáš niekoho, kto ťa bude mo­ti­vo­vať a urobí z teba lep­šieho člo­veka. Musí to byť človek, ktorý ťa ne­bude vní­mať ako svoje pro­jekt, ale ako svoju vý­hru.

Blíženci 

Zostaň sama pokiaľ nepríde niekto, kto ťa bude úplne chápať a bude ťa milovať za to, aká si. Pri kom sa budeš cítiš v bezpečí a bude ďakovať za to, že ťa má. Máš rada ľudí, ktorých sa nevyhovárajú, ale plnia svoje sľuby a presne takého človeka hľadáš za svojho partnera.

Rak

Zostaň sama pokým nepríde niekto, kto bude rešpektovať tvoje nálady, niekto, kto bude robiť tomu, čím si si všetkým prešla a je dobrosrdečný, láskavý a ohľaduplný. Potrebuješ niekoho, kto zdieľa s tebou rovnaké hodnoty a cení si rovnakých ľudí.

zdroj: unsplash.com

Lev

Zostaň single, kým nestretneš niekoho, kto ide tvojim tempom- túži spoznávať, cestovať, objavovať a vnímať svet. Kto nemá problém vyjsť zo svojej komfortnej zóny a nasledovať ťa na nie ľahkých cestách, no za to na nezabudnuteľných. Vyber si niekoho, kto je rovnako oddaný svojim snom a plánom.

Panna 

Zostaň sama pokiaľ nepríde niekto, kto sa nebojí lásky. Niekto, kto je otvorený a čestný a svoje pocity vníma vážne. Niekto, kto sa nebojí priznať, že láska je úžasná a niekto, kto ňou žije. Niekto, kto nechce byť osamelý v tomto svete a chce sa podeliť o všetko.

Váhy

Zostaň sama, pokiaľ nestretneš niekoho, kto si presne uvedomuje, kým je. Pri kom nebudeš mať zbytočné otázky a trápenia a budeš vedieť, že to myslí skutočne vážne. Hľadáš niekoho, kto už je dospelý a nebude ťa ťahať za nos. Nestojíš o lásku, ktorá je vynútená.

Škorpión

Zostaň single dokým nestretneš niekoho, kto ťa bude podporovať a bude rešpektovať tvoje rozhodnutia. Musí to byť niekto, kto ťa bude vnímať ako silnú ženu so svojimi plánmi a snami, ktorá je však taktiež ochotná obetovať pre lásku množstvo vecí.

Strelec 

Zostaň single pokým sa nezamiluješ do niekoho, kto neustále žije radosťou a niekoho, kto náchádza i v maličkostiach tie najkrajšie a najlepšie vec. Kto sa nebojí úprimne ti povedať to, čo si myslí a kto žije so všetkými príležitosťami a smútkami, ktoré sa mu v živote naskytnú.

Kozorožec 

Zostaň single pokým nestretneš niekoho, kto nepodporí tvoju šialenosť a zmysel pre humor. Kto bude chcieť s tebou tráviť všetok svoj voľný čas a aj to mu bude málo. Nájdi si niekoho, kto bude názoru, že s humorom ďalej zájdeš a bude sa ho snažiť nájsť v každom aspekte života.

Vodnár

Zostaň single pokým nestretneš niekoho, pri kom sa budeš cítiť sama sebou, kto ťa nebude obmedzovať rešpektovať tvoje rozhodnutia či spontánne nápady. Niekto, pri kom sa budeš cítiš rovnocenne a nie obmedzovaná. Niekto, kto ti dodá sebavedomie a budeš si ešte viac vážiť samu seba.

Ryby

Zostaň sama pokiaľ nestretneš niekoho, kto ťa prekvapí. Kto objaví a ukáže ti tvoje nové stránky a niekoho, pri kom sa skutočne budeš cítiť, že k sebe patríte. Niekto, kto ti dá istú formu nezávislosti, no stále sa budeš cítiť milovaná, rešpektovaná a chcená.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.