2017..

Som pripravená nechať ťa ísť. Som pripravená na novú kapitolu. Som pripravená nechať odísť veci, ktoré si mi pripravil a teším sa z budúcnosti ktorú mi začínaš plánovať. Som pripravená zobrať si ponaučenia, ktoré si mi dal a využiť ich v novom roku a aj v tých nasledovných. Som pripravená zabudnúť na bolestivé časti z teba a začať odznova. Som pripravená nechať všetky zlyhania, všetky sklamania a všetky chyby odísť.

Zabúdam a nechávam ťa ísť.

Nezabúdam na teba preto, lebo si bol rokom plným očakávaní. Zabúdam na teba preto, lebo si bol pre mňa príliš ťažký. Zabúdam na teba preto, lebo si mi zobral pekné veci a zlomil moje srdce niekoľko krát. Zabúdam na teba pre bolestivé dni a osamelé noci. Zabúdam na teba pre všetky slzy, ktoré si mi spôsobil a boje, ktoré si mi poslal.

Vyrobil si zo mňa bojovníka. Naučil si ma, ako sa postaviť na vlastné nohy. Ukázal si mi hodnotu seba samej. Naučil si ma, že nemám nikdy dovoliť nikomu zničiť môj život, bez ohľadu na to, ako veľmi sa budú snažiť.

Taktiež ti chcem aj poďakovať. Ďakujem ti za všetky požehnania, ktoré si mi dal. Ďakujem ti za smiech a lásku. Ďakujem ti za nových ľudí, ktorých si mi tiež priniesol do môjho života. Ďakujem ti za nezabudnuteľné spomienky. Ďakujem ti za dni, ktoré ma naučili prežiť v tomto chaose a za ľudí, ktorí ma vyliečili keď som bola zlomená. Ďakujem ti za odpovede na dôležité otázky, ktoré som mala. Ďakujem ti, že si mi odhalil pravdu, ktorú som potrebovala vedieť.

2017- nechávam ťa ísť.

Skončila som s pokúšaním sa zmeniť tvoj príbeh.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.